• 1
    Vaidotas Žala
    Andris Mālnieks
    Komanda: AGRORODEO
    Auto: Skoda Fabia R5
    Grupa: 4WD
    Iemesls: Accident
    Pabeigti posmi: 6
  • 2
    Martynas Samsonas
    Ervinas Snitkas
    Komanda: Samsonas Motorsport
    Auto: Ford Fiesta N5+
    Grupa: 4WD
    Iemesls: Offroad
    Pabeigti posmi: 8
  • 16
    Mantas Jurgaitis
    Martynas Drūlia
    Komanda: GSR MOTORSPORT
    Auto: BMW E90
    Grupa: 2WD
    Iemesls: Technical
    Pabeigti posmi: 7
  • 19
    Saulius Trapuila
    Mindaugas Meilūnas
    Komanda: Viada-Multi FX
    Auto: BMW M3
    Grupa: 2WD
    Iemesls: Technical
    Pabeigti posmi: 6
  • 20
    Eugenijus Michalauskas
    Edvinas Pagirskas
    Komanda: AUTORALIS ASK
    Auto: Mitsubishi Lancer Evo IX
    Grupa: 4WD
    Iemesls: Gearbox
    Pabeigti posmi: 10
  • 27
    Tadas Pupeikis
    Evaldas Kvederis
    Komanda: Nørdis Racing Team
    Auto: Mitsubishi Lancer Evo IX
    Grupa: 4WD
    Iemesls: Technical
    Pabeigti posmi: 6
  • 30
    Marius Žiukelis
    Steponas Kriaučiūnas
    Komanda: Samsonas Motorsport
    Auto: BMW 325
    Grupa: 2WD
    Iemesls: Technical
    Pabeigti posmi: 7
  • 32
    Aras Kalėda
    Arvydas Kalėda
    Komanda: Biorina Rally Team
    Auto: BMW Axle Braker
    Grupa: 2WD
    Iemesls: Technical
    Pabeigti posmi: 7
  • 33
    Michal Matusak
    Kamil Heller
    Komanda: Michał Matusak
    Auto: Subaru Impreza WRX
    Grupa: 4WD
    Iemesls: Did not start at SS-4
    Pabeigti posmi: 3
  • 34
    Krzysztof Polak
    Bożydar Grzywaczewski
    Komanda: Bożydar Grzywaczewski
    Auto: BMW E46
    Grupa: 2WD
    Iemesls: Technical
    Pabeigti posmi: 5
  • 35
    Jocz Tymoteusz
    Maciej Judycki
    Komanda: JOCZ Rally Team
    Auto: Ford Fiesta Rally4
    Grupa: 2WD
    Iemesls: Wheel
    Pabeigti posmi: 4
  • 37
    Karolis Gedgaudas
    Vaidotas Mitkus
    Komanda: Sporto klubas Traseras
    Auto: Ford Fiesta
    Grupa: 2WD
    Iemesls: Technical
    Pabeigti posmi: 7
  • 41
    Tomas Mačkinis
    Žygimantas Bagonas
    Komanda: Biorina Rally Team
    Auto: Honda Civic Type R
    Grupa: 2WD
    Iemesls: Rollover
    Pabeigti posmi: 6
  • 45
    Saulius Zurlys
    Aurimas Kropas
    Komanda: Samsonas Motorsport
    Auto: BMW 316
    Grupa: 2WD
    Iemesls: Technical
    Pabeigti posmi: 9
  • 47
    Gediminas Chocka
    Vilius Čeledinas
    Komanda: ASK AUTORIKONA
    Auto: BMW 325Ti
    Grupa: 2WD
    Iemesls: Technical
    Pabeigti posmi: 4
  • 50
    Mantas Meduneckis
    Justinas Vainiūnas
    Komanda: VŠĮ MV SPORT
    Auto: VW Golf
    Grupa: 2WD
    Iemesls: Axle
    Pabeigti posmi: 12
  • 55
    Julius Aukštuolis
    Mantas Klikauskas
    Komanda: Sons
    Auto: BMW 325
    Grupa: 2WD
    Iemesls: Axle
    Pabeigti posmi: 13
  • 67
    Alfonsas Žiūkas
    Marius Žiūkas
    Komanda: MV SPORTAS
    Auto: VW Golf
    Grupa: 2WD
    Iemesls: Rollover
    Pabeigti posmi: 0
  • 1
    Vaidotas Žala
    Andris Mālnieks
    Komanda: AGRORODEO
    Auto: Skoda Fabia R5
    Grupa: LARC1
    Iemesls: Accident
    Pabeigti posmi: 6
  • 2
    Martynas Samsonas
    Ervinas Snitkas
    Komanda: Samsonas Motorsport
    Auto: Ford Fiesta N5+
    Grupa: LARC1
    Iemesls: Offroad
    Pabeigti posmi: 8
  • 16
    Mantas Jurgaitis
    Martynas Drūlia
    Komanda: GSR MOTORSPORT
    Auto: BMW E90
    Grupa: LARC6
    Iemesls: Technical
    Pabeigti posmi: 7
  • 19
    Saulius Trapuila
    Mindaugas Meilūnas
    Komanda: Viada-Multi FX
    Auto: BMW M3
    Grupa: LARC6
    Iemesls: Technical
    Pabeigti posmi: 6
  • 20
    Eugenijus Michalauskas
    Edvinas Pagirskas
    Komanda: AUTORALIS ASK
    Auto: Mitsubishi Lancer Evo IX
    Grupa: LARC3
    Iemesls: Gearbox
    Pabeigti posmi: 10
  • 27
    Tadas Pupeikis
    Evaldas Kvederis
    Komanda: Nørdis Racing Team
    Auto: Mitsubishi Lancer Evo IX
    Grupa: LARC5
    Iemesls: Technical
    Pabeigti posmi: 6
  • 30
    Marius Žiukelis
    Steponas Kriaučiūnas
    Komanda: Samsonas Motorsport
    Auto: BMW 325
    Grupa: LARC9
    Iemesls: Technical
    Pabeigti posmi: 7
  • 32
    Aras Kalėda
    Arvydas Kalėda
    Komanda: Biorina Rally Team
    Auto: BMW Axle Braker
    Grupa: LARC9
    Iemesls: Technical
    Pabeigti posmi: 7
  • 34
    Krzysztof Polak
    Bożydar Grzywaczewski
    Komanda: Bożydar Grzywaczewski
    Auto: BMW E46
    Grupa: LARC6
    Iemesls: Technical
    Pabeigti posmi: 5
  • 35
    Jocz Tymoteusz
    Maciej Judycki
    Komanda: JOCZ Rally Team
    Auto: Ford Fiesta Rally4
    Grupa: LARC4
    Iemesls: Wheel
    Pabeigti posmi: 4
  • 37
    Karolis Gedgaudas
    Vaidotas Mitkus
    Komanda: Sporto klubas Traseras
    Auto: Ford Fiesta
    Grupa: LARC4
    Iemesls: Technical
    Pabeigti posmi: 7
  • 41
    Tomas Mačkinis
    Žygimantas Bagonas
    Komanda: Biorina Rally Team
    Auto: Honda Civic Type R
    Grupa: LARC7
    Iemesls: Rollover
    Pabeigti posmi: 6
  • 45
    Saulius Zurlys
    Aurimas Kropas
    Komanda: Samsonas Motorsport
    Auto: BMW 316
    Grupa: Historic Cup
    Iemesls: Technical
    Pabeigti posmi: 9
  • 47
    Gediminas Chocka
    Vilius Čeledinas
    Komanda: ASK AUTORIKONA
    Auto: BMW 325Ti
    Grupa: LARC9
    Iemesls: Technical
    Pabeigti posmi: 4
  • 50
    Mantas Meduneckis
    Justinas Vainiūnas
    Komanda: VŠĮ MV SPORT
    Auto: VW Golf
    Grupa: LARC8
    Iemesls: Axle
    Pabeigti posmi: 12
  • 55
    Julius Aukštuolis
    Mantas Klikauskas
    Komanda: Sons
    Auto: BMW 325
    Grupa: LARC9
    Iemesls: Axle
    Pabeigti posmi: 13
  • 67
    Alfonsas Žiūkas
    Marius Žiūkas
    Komanda: MV SPORTAS
    Auto: VW Golf
    Grupa: Historic Cup
    Iemesls: Rollover
    Pabeigti posmi: 0
  • 77
    Lukas Vajinskis
    Vitas Vajinskis
    Komanda: ASK Šilalė
    Auto: Honda Civic
    Grupa: SG-2
    Iemesls: Technical
    Pabeigti posmi: 6
  • 80
    Erikas Valkeris
    Robertas Valkeris
    Komanda: Rally 4 Fun
    Auto: Honda Civic
    Grupa: SG-2
    Iemesls: Technical
    Pabeigti posmi: 1
  • 87
    Tomas Žemaitis
    Šarūnas Rulys
    Komanda: Biorina Rally Team
    Auto: BMW 325
    Grupa: 2WD
    Iemesls: CoC decision No 7
    Pabeigti posmi: 7
  • 88
    Anatolij Andrejev
    Paulius Špakauskas
    Komanda: Zask Akseleratorius
    Auto: BMW 325
    Grupa: SG-3
    Iemesls: Axle
    Pabeigti posmi: 3
  • 89
    Jonas Skrebūnas
    Gertrūda Laurinavičiūtė
    Komanda: Zask Akseleratorius
    Auto: Opel Astra GSI
    Grupa: SG-2
    Iemesls: Wheel
    Pabeigti posmi: 6
  • 90
    Redas Mazrimas
    Andrius Cizauskas
    Komanda: RALIO TEMPAS
    Auto: Opel Astra
    Grupa: SG-2
    Iemesls: Technical
    Pabeigti posmi: 5
  • 92
    Adomas Kepalas
    Linas Brekys
    Komanda: Biorina Rally Team
    Auto: Renault Clio
    Grupa: SG-2
    Iemesls: Axle
    Pabeigti posmi: 5
  • 96
    Šarūnas Aleknavičius
    Tomas Klimašauskas
    Komanda: Ukmergė AMSK
    Auto: Opel Astra GSI
    Grupa: 2WD
    Iemesls: Gearbox
    Pabeigti posmi: 5
  • 97
    Irmantas Ačas
    Vykintas Kuliešius
    Komanda: Ukmergės AMSK
    Auto: Ford Focus
    Grupa: SG-2
    Iemesls: Technical
    Pabeigti posmi: 6
  • 98
    Regimantas Šapranauskas
    Redas Alubickis
    Komanda: Rally 4 Fun SK
    Auto: Honda Civic Type R
    Grupa: SG-2
    Iemesls: Offroad
    Pabeigti posmi: 6
  • 105
    Justinas Auryla
    Donatas Dirginčius
    Komanda: SLALOMO AKADEMIJA
    Auto: VW Polo
    Grupa: 2WD
    Iemesls: Technical
    Pabeigti posmi: 2