• Justinas Brokorius
    Ramūnas Paškevičius
    Komanda: Autorikona ASK
    Auto: BMW E46 Compact
    Grupa: 2WD
    Klase: BMW
    Ieskaite: Ieskaite
  • Petras Šiaučiūnas
    Grigorij Tarasov
    Komanda: ZASK Akseleratorius
    Auto: Ford Fiesta rally4
    Grupa: 2WD
    Klase: Rally4/R2
    Ieskaite: Ieskaite
  • Marius Vėgėlė
    Renaldas Gegužinskas
    Komanda: Vegeleracing team
    Auto: BMW E46
    Grupa: 2WD
    Klase: BMW
    Ieskaite: Ieskaite
  • Jānis Sala
    Jānis Bruzinskis
    Komanda: Jānis Sala
    Auto: Audi 90 quattro
    Grupa: 4WD
    Klase: L13
    Ieskaite: Ieskaite
  • Martynas Samsonas
    Ervinas Snitkas
    Komanda: Samsonas Motorsport
    Auto: Ford Fiesta N5+
    Grupa: 4WD
    Klase: N5
    Ieskaite: Ieskaite
  • Mantas Meduneckis
    Justinas Vainiūnas
    Komanda: VŠĮ MV SPORT
    Auto: VW Golf
    Grupa: 2WD
    Klase: SG
    Ieskaite: Ieskaite
  • Ernesta Globytė
    Donatas Palepšaitis
    Komanda: GSR Motorsport
    Auto: Ford Fiesta R2
    Grupa: 2WD
    Klase: Rally4/R2
    Ieskaite: Ieskaite
  • Mantas Jurgaitis
    Martynas Drūlia
    Komanda: GSR MOTORSPORT
    Auto: BMW E90
    Grupa: 2WD
    Klase: L9
    Ieskaite: Ieskaite
  • Karolis Gedgaudas
    Vaidotas Mitkus
    Komanda: Sporto klubas Traseras
    Auto: Ford Fiesta
    Grupa: 2WD
    Klase: Rally4/R2
    Ieskaite: Ieskaite
  • Valerijus Afanasjevas
    Artūras Laukys
    Komanda: RR Team
    Auto: BMW 318
    Grupa: 2WD
    Klase: BMW Cup
    Ieskaite: Ieskaite

  • Hubert Laskowski
    Adam Jaros
    Komanda: Marten Sport
    Auto: Peugeot 208 Rally4
    Grupa: 2WD
    Klase: Rally4/ Ju
    Ieskaite: Ieskaite Ieskaite
  • Tadas Balaišis
    Justas Barysas
    Komanda: Visagino Amsk
    Auto: Lada 2105 VFTS
    Grupa: 2WD
    Klase: Historic ir LAR
    Ieskaite: Ieskaite
  • Nedas Radišauskas
    Komanda: Autoralis
    Auto: BMW M3
    Grupa: 2WD
    Klase: L9
    Ieskaite: Ieskaite
  • Vilmantas Padegimas
    Tomas Zamara
    Komanda: Pilenai Alytaus raj.techniniu sporto šaku klubas
    Auto: LADA 2108
    Grupa: 2WD
    Klase: Historic
    Ieskaite: Ieskaite
  • Vytautas Puodžiūnas
    Ilona Staškutė
    Komanda: Ralio draugai
    Auto: BMW 323
    Grupa: 2WD
    Klase: BMW
    Ieskaite: Ieskaite
  • Paulius Novakas
    Mykolas Stravinskas
    Komanda: VARĖNOS ASK
    Auto: Subaru Impreza
    Grupa: 4WD
    Klase: 0
    Ieskaite:

  • Nerijus Anužis
    Ernest Miskialovič
    Komanda: Flameris Racing
    Auto: Mitsubishi Lancer Evo X
    Grupa: 4WD
    Klase: L8
    Ieskaite: Ieskaite
  • Jonas Sluckus
    Giedrius Šileikis
    Komanda: Viada-Multi FX
    Auto: Škoda Fabia R5
    Grupa: 4WD
    Klase: Rally2 / R
    Ieskaite: Ieskaite Ieskaite

  • Gil Membrado
    Rogelio Peñate López
    Komanda: Sporta klubs Autostils Rally Team
    Auto: Peugeot 208
    Grupa: 2WD
    Klase: R2
    Ieskaite: Ieskaite Ieskaite
  • Tadas Viliūšis
    Daumantas Vasiliauskas
    Komanda: Šakių ASK
    Auto: BMW 318i
    Grupa: 2WD
    Klase: BMW
    Ieskaite: Ieskaite
  • Gediminas Chocka
    Vilius Čeledinas
    Komanda: ASK AUTORIKONA
    Auto: BMW 325Ti
    Grupa: 2WD
    Klase: BMW
    Ieskaite: Ieskaite
  • Tomas Mačkinis
    Žygimantas Bagonas
    Komanda: Biorina Rally Team
    Auto: Honda Civic Type R
    Grupa: 2WD
    Klase: L7
    Ieskaite: Ieskaite
  • Tadas Pupeikis
    Evaldas Kvederis
    Komanda: Nørdis Racing Team
    Auto: BMW 323Ti
    Grupa: 2WD
    Klase: BMW Cup
    Ieskaite: Ieskaite
  • Dominykas Butvilas
    Renatas Vaitkevičius
    Komanda: Proracing
    Auto: Škoda Fabia R5
    Grupa: 4WD
    Klase: Rally2 / R5
    Ieskaite: Ieskaite
  • Julius Aukštuolis
    Mantas Klikauskas
    Komanda: Sons
    Auto: BMW 325
    Grupa: 2WD
    Klase: BMW
    Ieskaite: Ieskaite
  • Linas Vaškys
    Laurynas Paškevicius
    Komanda: Vapsvos Racing
    Auto: Mitsubishi Lancer Evo IX RS
    Grupa: 4WD
    Klase: L8
    Ieskaite: Ieskaite
  • Saulius Zurlys
    Aurimas Kropas
    Komanda: Samsonas Motorsport
    Auto: BMW 316
    Grupa: 2WD
    Klase: Historic
    Ieskaite: Ieskaite
  • Ramūnas Čapkauskas
    Žilvinas Juršys
    Komanda: Orlen Lietuva - Mažeikių ASK
    Auto: Mitsubishi Lancer Evolution IX
    Grupa: 4WD
    Klase: L8
    Ieskaite: Ieskaite

  • Vaidotas Žala
    Andris Mālnieks
    Komanda: AGRORODEO
    Auto: Skoda Fabia R5
    Grupa: 4WD
    Klase: PROTO LT
    Ieskaite: Ieskaite
  • Marius Žiukelis
    Steponas Kriaučiūnas
    Komanda: Samsonas Motorsport
    Auto: BMW 325
    Grupa: 2WD
    Klase: BMW
    Ieskaite: Ieskaite
  • Justas Simaška
    Titas Simaška
    Komanda: ORLEN Lietuva-Mažeikių ASK
    Auto: Ford Fiesta Rally4
    Grupa: 2WD
    Klase: Rally4/Jun
    Ieskaite: Ieskaite
  • Daumantas Zamokas
    Vaidotas Orantas
    Komanda: Autorikona ASK
    Auto: BMW 323
    Grupa: 2WD
    Klase: LARC9
    Ieskaite: Ieskaite
  • MARIUSZ SOBÓTKA
    RADOSŁAW KORZENIEWSKI
    Komanda: Korzeniewski
    Auto: FORD FIESTA
    Grupa: 2WD
    Klase: rally4
    Ieskaite: Ieskaite
  • Justas Tamašauskas
    Vaidas Šmigelskas
    Komanda: ORLEN Lietuva-Mažeikių ASK
    Auto: BMW M3
    Grupa: 2WD
    Klase: L9
    Ieskaite: Ieskaite
  • Saulius Trapuila
    Mindaugas Meilūnas
    Komanda: Viada-Multi FX
    Auto: BMW M3
    Grupa: 2WD
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite
  • Audronis Gulbinas
    Vytis Pauliukonis
    Komanda: Kauno autoklubas
    Auto: Honda Civic Type-R
    Grupa: 2WD
    Klase: SG
    Ieskaite: Ieskaite Ieskaite
  • Paulius Beniušis
    Audrius Šošas
    Komanda: JUTA KSK
    Auto: Mitsubishi Lancer EVO IX
    Grupa: 4WD
    Klase: N4
    Ieskaite: Ieskaite
  • Serhii Potiiko
    Ivan Mishyn
    Komanda: Proracing Rally Team
    Auto: Skoda Fabia Rally2-kit
    Grupa: 4WD
    Klase: Rally2-kit
    Ieskaite: Ieskaite
  • Vladas Jurkevičius
    Aisvydas Paliukėnas
    Komanda: Atlantis Racing
    Auto: Skoda Fabia Rally2 evo
    Grupa: 4WD
    Klase: Rally2/R5
    Ieskaite: Ieskaite Ieskaite
  • Deividas Gezevičius
    Tomas Nenartavičius
    Komanda: UKMERGES AMSK
    Auto: Honda Civic
    Grupa: 2WD
    Klase: L7
    Ieskaite: Ieskaite
  • Rokas Varkalis
    Jonas Jarmolavicius
    Komanda: ORLEN Lietuva-Mažeikių ASK
    Auto: BMW 316
    Grupa: SG-3
    Klase: SG-3
    Ieskaite: Ieskaite
  • JUSTINAS VIENAŽINDIS
    GEDIMINAS SKEIRYS
    Komanda: ZASK "AKSELERATORIUS"
    Auto: VW GOLF GTI
    Grupa: 2WD
    Klase: SG-2
    Ieskaite: Ieskaite
  • Igor Valevko
    Sergej Grečko
    Komanda: Visagino AMSK
    Auto: LADA 2105
    Grupa: 2WD
    Klase: 2WD
    Ieskaite: Ieskaite
  • Mantas Garbuzas
    Paulius Butavičius
    Komanda: Rally 4 Fun SK
    Auto: BMW 323 Ti
    Grupa: SG-3
    Klase: SG-3,Junior
    Ieskaite: Ieskaite
  • Šarūnas Aleknavičius
    Tomas Klimašauskas
    Komanda: Ukmergė AMSK
    Auto: Opel Astra GSI
    Grupa: 2WD
    Klase: 2WD
    Ieskaite: Ieskaite
  • Irmantas Ačas
    Vykintas Kuliešius
    Komanda: Ukmergės AMSK
    Auto: Ford Focus
    Grupa: SG-2
    Klase: SG-2
    Ieskaite: Ieskaite
  • Marius Dainys
    Ona Jasinskaite
    Komanda: Všį MVSPORT
    Auto: VW POLO
    Grupa: 2WD
    Klase: L6
    Ieskaite: Ieskaite Ieskaite
  • Adomas Kepalas
    Linas Brekys
    Komanda: Biorina Rally Team
    Auto: Renault Clio
    Grupa: SG-2
    Klase: SG-2
    Ieskaite: Ieskaite
  • Anatolij Andrejev
    Paulius Špakauskas
    Komanda: Zask Akseleratorius
    Auto: BMW 325
    Grupa: SG-3
    Klase: Sg3
    Ieskaite: Ieskaite
  • Andrzej Kruszewski
    Kaja Kruszewska
    Komanda: BIORINA RALLY TEAM
    Auto: BMW E46 325ti
    Grupa: 2WD
    Klase: SG-3
    Ieskaite: Ieskaite
  • Jonas Skrebūnas
    Gertrūda Laurinavičiūtė
    Komanda: Zask Akseleratorius
    Auto: Opel Astra GSI
    Grupa: SG-2
    Klase: SG-2
    Ieskaite: Ieskaite
  • Ovidijus Knyšius
    Silverijus Lapėnas
    Komanda: Asociacija Blue Arrow Sport
    Auto: BMW compact
    Grupa: SG-3
    Klase: SG-3
    Ieskaite: Ieskaite
  • Erikas Valkeris
    Robertas Valkeris
    Komanda: Rally 4 Fun
    Auto: Honda Civic
    Grupa: SG-2
    Klase: SG-2/Junio
    Ieskaite: Ieskaite
  • Irmantas Buivydas
    Edvinas Buivydas
    Komanda: Rally 4 Fun SK
    Auto: MG ZR 160
    Grupa: SG-2
    Klase: SG-2/Junio
    Ieskaite: Ieskaite
  • Lukas Vajinskis
    Vitas Vajinskis
    Komanda: ASK Šilalė
    Auto: Honda Civic
    Grupa: SG-2
    Klase: SG-2, Juni
    Ieskaite: Ieskaite
  • Vytautas Kaziukonis
    Algirdas Pranckūnas
    Komanda: Kauno Autoklubas
    Auto: BMW 316Ti
    Grupa: 2WD
    Klase: BMW
    Ieskaite: Ieskaite
  • Donatas Ožiūnas
    Vytautas Ožiūnas
    Komanda: Autoralis ASK
    Auto: BMW
    Grupa: 2WD
    Klase: 2WD
    Ieskaite: Ieskaite
  • Andrej isačenko
    Eligijus Maračinskas
    Komanda: ZASK Akseleratorius
    Auto: Opel Astra Gsi
    Grupa: SG-2
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite
  • Aistė Perminaitė
    Ugnius Vainevičius
    Komanda: Auto Moto Parkas
    Auto: BMW 318ti
    Grupa: SG-3
    Klase: SG-3; junior
    Ieskaite: Ieskaite
  • Tomas Žemaitis
    Šarūnas Rulys
    Komanda: Biorina Rally Team
    Auto: BMW 325
    Grupa: 2WD
    Klase: 2WD
    Ieskaite: Ieskaite
  • Redas Mazrimas
    Gintautas Leliukas
    Komanda: RALIO TEMPAS
    Auto: Opel Astra
    Grupa: 2WD
    Klase: SG 2
    Ieskaite: Ieskaite

  • Vitalijus Plastininas
    Artūrs Šimins
    Komanda: ORLEN Lietuva-Mažeikių ASK
    Auto: Peugeot 208
    Grupa: 4WD
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite Ieskaite
  • Evaldas Gezevičius
    Šarūnas Gumauskas
    Komanda: Ukmergės AMSK
    Auto: Honda Civic
    Grupa: SG-2
    Klase: SG-2
    Ieskaite: Ieskaite
  • Jonas Miknius
    Erikas Straževičius
    Komanda: Biržų Automobilių Sporto Klubas
    Auto: BMW 325
    Grupa: SG-3
    Klase: SG3
    Ieskaite: Ieskaite
  • Mindaugas Kaminskas
    Mindaugas Bagonavičius
    Komanda: RALIO TEMPAS
    Auto: Ford Fiesta R2
    Grupa: 2WD
    Klase: 2WD
    Ieskaite: Ieskaite
  • Paulius Kiudys
    Karolis Petreikis
    Komanda: Ask Šilalė
    Auto: Honda Civic
    Grupa: SG-2
    Klase: Sg2/ Junio
    Ieskaite: Ieskaite
  • Mantas Drumžlys
    Mantas Gričius
    Komanda: TASVA - TEAM
    Auto: Opel Astra
    Grupa: SG-2
    Klase: SG-2
    Ieskaite: Ieskaite
  • Krzysztof Polak
    Bożydar Grzywaczewski
    Komanda: Bożydar Grzywaczewski
    Auto: BMW E46
    Grupa: 2WD
    Klase: L9
    Ieskaite: Ieskaite Ieskaite
  • Klaudas Bučinskas
    Iveta Slaboševičiūtė
    Komanda: Nørdis Racing Team
    Auto: BMW 318ti
    Grupa: 2WD
    Klase: BMW
    Ieskaite: Ieskaite
  • Kajus Samsonas
    Justas Vičiūnas
    Komanda: Samsonas Motorsport
    Auto: BMW M3
    Grupa: 2WD
    Klase: 0
    Ieskaite:
  • Aras Kalėda
    Arvydas Kalėda
    Komanda: Biorina Rally Team
    Auto: BMW Axle Braker
    Grupa: 2WD
    Klase: LARC9
    Ieskaite: Ieskaite
  • Ignas Zabarauskas
    Marius Samuolis
    Komanda: Ralio Draugai
    Auto: BMW 325
    Grupa: 2WD
    Klase: LARC9
    Ieskaite: Ieskaite
  • Renaldas Šeinauskas
    Darius Leskauskas
    Komanda: RR Team
    Auto: BMW 318 Turbo
    Grupa: 2WD
    Klase: L9
    Ieskaite: Ieskaite
  • Jocz Tymoteusz
    Maciej Judycki
    Komanda: JOCZ Rally Team
    Auto: Ford Fiesta Rally4
    Grupa: 2WD
    Klase: Rally4/R2
    Ieskaite: Ieskaite
  • Giedrius Notkus
    Dalius Strižanas
    Komanda: Viada-MultiFX
    Auto: Skoda Fabia R5
    Grupa: 4WD
    Klase: Rally2 / R5
    Ieskaite: Ieskaite Ieskaite
  • Karolis Vitas
    Kasparas Vitas
    Komanda: ZASK Akseleratorius
    Auto: HONDA CIVIC
    Grupa: 2WD
    Klase: L7
    Ieskaite: Ieskaite
  • Mindaugas Urbanas
    Paulius Vičiūnas
    Komanda: ASK Autorikona
    Auto: BMW 318TI
    Grupa: 2WD
    Klase: 2wd
    Ieskaite: Ieskaite
  • Eugenijus Sladkevičius
    Artūras Šabanavičius
    Komanda: Samsonas Motorsport
    Auto: Mitsubishi Mirage
    Grupa: 4WD
    Klase: L8
    Ieskaite: Ieskaite
  • Vytautas Švedas
    Žilvinas Sakalauskas
    Komanda: JUTA KSK
    Auto: Mitsubishi Lancer Evo IX
    Grupa: 4WD
    Klase: L8
    Ieskaite: Ieskaite
  • Aurimas Gudas
    Augustas Gudas
    Komanda: ZASK "Akseleratorius"
    Auto: VW Golf GTI
    Grupa: 2WD
    Klase: 0
    Ieskaite:
  • Aurimas Eidžiūnas
    Gediminas Saudargas
    Komanda: RC Cola racing
    Auto: FORD Fiesta
    Grupa: 4WD
    Klase: L8
    Ieskaite: Ieskaite

  • Valerii Gorban
    Sergei Larens
    Komanda: Eurolamp World Rally Team
    Auto: BMW-Mini John Cooper Works WRC
    Grupa: 4WD
    Klase: WRC
    Ieskaite: Ieskaite

  • Thomas Martens
    Komanda: SIA Rally Latvia
    Auto: FORD FIESTA
    Grupa: 2WD
    Klase: Rally4/R2 LV
    Ieskaite: Ieskaite Ieskaite
  • Paulius Povilionis
    Henrikas Pupelis
    Komanda: Kauno Autoklubas
    Auto: Opel Astra GSI
    Grupa: 2WD
    Klase: SG
    Ieskaite: Ieskaite
  • Ramūnas Myniotas
    Svajūnas Kuizinas
    Komanda: Ralio tempas
    Auto: Honda Civic TypeR
    Grupa: 2WD
    Klase: 2WD
    Ieskaite: Ieskaite
  • Alfonsas Žiūkas
    Marius Žiūkas
    Komanda: MV SPORTAS
    Auto: VW Golf
    Grupa: 2WD
    Klase: Historic
    Ieskaite: Ieskaite
  • Lukas Pečeliūnas
    Gediminas Satkus
    Komanda: Ukmergės AMSK
    Auto: BMW 328
    Grupa: 2WD
    Klase: LARC9
    Ieskaite: Ieskaite
  • Kaspar Kasari
    Rainis Raidma
    Komanda: OT Racing
    Auto: Ford Fiesta Rally4
    Grupa: 2WD
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite
  • Vitoldas Milius
    Stasys Tarailė
    Komanda: UAB Pitlane
    Auto: Toyota GR Yaris
    Grupa: 4WD
    Klase: 0
    Ieskaite:
  • Edgars Balodis
    Komanda: A1M Motorsport
    Auto: Mitsubishi EVO 8
    Grupa: 4WD
    Klase: LARC 5, LRC5
    Ieskaite: Ieskaite Ieskaite
  • Justinas Auryla
    Donatas Dirginčius
    Komanda: SLALOMO AKADEMIJA
    Auto: VW POLO
    Grupa: 2WD
    Klase: L7
    Ieskaite: Ieskaite
  • Juozas Čiplys
    Katažina Šeinauskienė
    Komanda: RR Team
    Auto: BMW 328
    Grupa: 2WD
    Klase: BMW CUP
    Ieskaite: Ieskaite
  • Povilas Čaikauskas
    Tomas Palavinskas
    Komanda: ASK Autorikona
    Auto: Opel Astra GSi
    Grupa: SG-2
    Klase: Junior
    Ieskaite: Ieskaite
  • Tautvydas Narušis
    Giedrius Tvarijonavičius
    Komanda: Viada-Multi FX
    Auto: Subaru WRX STi
    Grupa: 4WD
    Klase: 0
    Ieskaite:
  • Michał Złomańczuk
    Piotr Jamroziak
    Komanda: Michał Złomańczuk
    Auto: BMW 318iS
    Grupa: 2WD
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite
  • Przemysław, Kastyak
    Leszek, Janusz
    Komanda: Leszek Janusz
    Auto: BMW 325
    Grupa: 2WD
    Klase: BMW Cup
    Ieskaite: Ieskaite
  • Egidijus Valeiša
    Mindaugas Varža
    Komanda: Mv sportas
    Auto: Subaru STI
    Grupa: 4WD
    Klase: 0
    Ieskaite:
  • Arvis Vecvagars
    Gints Gaiķis
    Komanda: VRR AUTOSPORTS
    Auto: VAZ Lada VFTS
    Grupa: 2WD
    Klase: L9
    Ieskaite: Ieskaite Ieskaite
  • Eugenijus Michalauskas
    Edvinas Pagirskas
    Komanda: AUTORALIS ASK
    Auto: Mitsubishi Lancer Evo IX
    Grupa: 4WD
    Klase: N4
    Ieskaite: Ieskaite
  • Giedrius Firantas
    Matas Valiulis
    Komanda: Autoralis
    Auto: Mitsubishi Lancer Evolution VIII
    Grupa: 2WD
    Klase: L8
    Ieskaite: Ieskaite
  • Julius Mališevičius
    Laimonas Mališevičius
    Komanda: Pakruojo ASK
    Auto: Subaru Impreza
    Grupa: 4WD
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite
  • Regimantas Šapranauskas
    Komanda: Rally 4 Fun SK
    Auto: Honda Civic Type R
    Grupa: SG-2
    Klase: SG-2
    Ieskaite: Ieskaite
  • Dovilas Ciutele
    Donatas Zvicevicius
    Komanda: Kauno ask
    Auto: Lada 2105 vfts
    Grupa: 2WD
    Klase: Historic
    Ieskaite: Ieskaite
  • Mareks Švarcs-Švampāns
    Armands Lūkins
    Komanda: Lejasciems rally team
    Auto: Subaru Impreza
    Grupa: Open
    Klase: 4WD
    Ieskaite: Ieskaite