• 1
    Alexey Lukyanuk
    Dmitry Eremeev
    Komanda: SAINTELOC Junior Team
    Auto: Citroën C3 Rally2
    Grupa: RC2
    Klase: Rally2
    Ieskaite: Ieskaite
  • 2
    Andreas Mikkelsen
    Ola Fløene
    Komanda: Toksport WRT
    Auto: Škoda Fabia Rally2 evo
    Grupa: RC2
    Klase: Rally2
    Ieskaite: Ieskaite
  • 3
    Miko Marczyk
    Szymon Gospodarczyk
    Komanda: Orlen Team
    Auto: Škoda Fabia Rally2 evo
    Grupa: RC2
    Klase: Rally2
    Ieskaite: Ieskaite Ieskaite
  • 4
    Nil Solans
    Marc Martí
    Komanda: Rallye Team Spain
    Auto: Škoda Fabia Rally2 evo
    Grupa: RC2
    Klase: Rally2
    Ieskaite: Ieskaite
  • 5
    Norbert Herczig
    Ramón Ferencz
    Komanda: SKODA Rally Team Hungaria
    Auto: Škoda Fabia Rally2 evo
    Grupa: RC2
    Klase: Rally2
    Ieskaite: Ieskaite
  • 6
    Efren Llarena
    Sara Fernandez
    Komanda: Rallye Team Spain
    Auto: Škoda Fabia Rally2 evo
    Grupa: RC2
    Klase: Rally2
    Ieskaite: Ieskaite Ieskaite
  • 7
    Yoann Bonato
    Benjamin Boulloud
    Komanda: CHL Sport Auto
    Auto: Citroën C3 Rally2
    Grupa: RC2
    Klase: Rally2
    Ieskaite: Ieskaite
  • 8
    Erik Cais
    Jindřiška Žáková
    Komanda: Yacco ACCR Team
    Auto: Ford Fiesta R5 MkII
    Grupa: RC2
    Klase: Rally2
    Ieskaite: Ieskaite Ieskaite
  • 9
    Emilio Fernández
    Ruben Garcia
    Komanda: Toksport WRT
    Auto: Škoda Fabia Rally2 evo
    Grupa: RC2
    Klase: Rally2
    Ieskaite: Ieskaite
  • 10
    Craig Breen
    Paul Nagle
    Komanda: Team MRF Tyres
    Auto: Hyundai i20 R5
    Grupa: RC2
    Klase: Rally2
    Ieskaite: Ieskaite
  • 11
    Nikolay Gryazin
    Konstantin Aleksandrov
    Komanda: Nikolay Gryazin
    Auto: Volkswagen Polo GTI R5
    Grupa: RC2
    Klase: Rally2
    Ieskaite: Ieskaite
  • 11
    Nikolay Gryazin
    Konstantin Aleksandrov
    Komanda: Nikolay Gryazin
    Auto: Volkswagen Polo GTI R5
    Grupa: LRC2
    Klase: Rally2
    Ieskaite: Ieskaite
  • 12
    Umberto Scandola
    Guido D’Amore
    Komanda: Hyundai Rally Team Italia
    Auto: Hyundai NG i20 R5
    Grupa: RC2
    Klase: Rally2
    Ieskaite: Ieskaite
  • 14
    Callum Devine
    James Fulton
    Komanda: Motorsport Ireland Rally Academy
    Auto: Ford Fiesta R5 MkII
    Grupa: RC2
    Klase: Rally2
    Ieskaite: Ieskaite
  • 15
    Grégoire Munster
    Louis Louka
    Komanda: Grégoire Munster
    Auto: Hyundai i20 R5
    Grupa: RC2
    Klase: Rally2
    Ieskaite: Ieskaite Ieskaite
  • 16
    Ole Christian Veiby
    Jonas Andersson
    Komanda: Printsport
    Auto: Hyundai i20 R5
    Grupa: RC2
    Klase: Rally2
    Ieskaite: Ieskaite
  • 17
    Eerik Pietarinen
    Antti Linnaketo
    Komanda: Printsport
    Auto: Škoda Fabia R5
    Grupa: RC2
    Klase: Rally2
    Ieskaite: Ieskaite
  • 18
    Fabian Kreim
    Frank Christian
    Komanda: Pole Promotion
    Auto: Volkswagen Polo GTI R5
    Grupa: RC2
    Klase: Rally2
    Ieskaite: Ieskaite
  • 19
    Georg Linnamäe
    Volodymyr Korsia
    Komanda: ALM Motorsport
    Auto: Volkswagen Polo GTI R5
    Grupa: RC2
    Klase: Rally2
    Ieskaite: Ieskaite
  • 20
    Zoltán László
    Anna Mária Dr. Kovács
    Komanda: Zoltán László
    Auto: Ford Fiesta Rally3
    Grupa: RC3
    Klase: Rally3
    Ieskaite: Ieskaite
  • 21
    Simone Tempestini
    Sergiu Itu
    Komanda: Simone Tempestini
    Auto: Škoda Fabia Rally2 evo
    Grupa: RC2
    Klase: Rally2
    Ieskaite: Ieskaite Ieskaite
  • 22
    Raul Jeets
    Timo Taniel
    Komanda: Tehase Auto
    Auto: Škoda Fabia Rally2 evo
    Grupa: RC2
    Klase: Rally2
    Ieskaite: Ieskaite
  • 22
    Raul Jeets
    Timo Taniel
    Komanda: Raul Jeets
    Auto: Skoda Fabia Rally2 evo
    Grupa: LRC2
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite
  • 23
    Cathan McCourt
    Brian Hoy
    Komanda: Cathan McCourt
    Auto: Ford Fiesta R5 MkII
    Grupa: RC2
    Klase: Rally2
    Ieskaite: Ieskaite
  • 24
    Jarosław Kołtun
    Ireneusz Pleskot
    Komanda: Plon RT
    Auto: Ford Fiesta R5 MkII
    Grupa: RC2
    Klase: Rally2
    Ieskaite: Ieskaite
  • 25
    Radik Shaymiev
    Maxim Tsvetkov
    Komanda: TAIF Motorsport
    Auto: Hyundai NG i20 R5
    Grupa: RC2
    Klase: Rally2
    Ieskaite: Ieskaite
  • 26
    Luis Vilariño
    Jose Murado
    Komanda: Escudería Lalín-Deza
    Auto: Škoda Fabia Rally2 evo
    Grupa: RC2
    Klase: Rally2
    Ieskaite: Ieskaite
  • 27
    Jason Mitchell
    Peter Ward
    Komanda: Jason Mitchell
    Auto: Ford Fiesta R5
    Grupa: RC2
    Klase: Rally2
    Ieskaite: Ieskaite
  • 28
    Igor Widłak
    Daniel Dymurski
    Komanda: KG-RT
    Auto: Ford Fiesta Rally3
    Grupa: RC3
    Klase: Rally3
    Ieskaite: Ieskaite
  • 29
    Alberto Battistolli
    Simone Scattolin
    Komanda: Alberto Battistolli
    Auto: Škoda Fabia Rally2 evo
    Grupa: RC2
    Klase: Rally2
    Ieskaite: Ieskaite
  • 30
    Lars Stugemo
    Karl-Olof Lexe
    Komanda: Printsport
    Auto: Škoda Fabia R5
    Grupa: RC2
    Klase: Rally2
    Ieskaite: Ieskaite
  • 31
    Aloísio Monteiro
    Sancho Eiró
    Komanda: Aloísio Monteiro
    Auto: Škoda Fabia Rally2 evo
    Grupa: RC2
    Klase: Rally2
    Ieskaite: Ieskaite
  • 32
    Ken Torn
    Kauri Pannas
    Komanda: M-Sport Poland
    Auto: Ford Fiesta Rally3
    Grupa: RC3
    Klase: Rally3
    Ieskaite: Ieskaite Ieskaite
  • 33
    Oscar Solberg
    Dale Furniss
    Komanda: Oscar Solberg
    Auto: Ford Fiesta Rally3
    Grupa: RC3
    Klase: Rally3
    Ieskaite: Ieskaite Ieskaite
  • 34
    Dmitry Feofanov
    Normunds Kokins
    Komanda: Dmitry Feofanov
    Auto: Mitsubishi Lancer EVO X
    Grupa: RC2
    Klase: NR4
    Ieskaite: Ieskaite Ieskaite
  • 34
    Dmitry Feofanov
    Normunds Kokins
    Komanda: Dmitry Feofanov
    Auto: Mitsubishi Lancer EVO X
    Grupa: LRC3
    Klase: N4
    Ieskaite: Ieskaite
  • 35
    Victor Cartier
    Fabien Craen
    Komanda: Victor Cartier
    Auto: Toyota Yaris Rally2 Kit
    Grupa: RC2
    Klase: Rally2 Kit
    Ieskaite: Ieskaite Ieskaite
  • 36
    Tibor Érdi Jr.
    Zoltán Csökő
    Komanda: Érdi Team Kft.
    Auto: Mitsubishi Lancer Evo X NR4
    Grupa: RC2
    Klase: NR4
    Ieskaite: Ieskaite Ieskaite
  • 37
    Michał Pryczek
    Jacek Pryczek
    Komanda: Subaru Historic Rally Team
    Auto: Subaru Impreza STi NR4
    Grupa: RC2
    Klase: NR4
    Ieskaite: Ieskaite Ieskaite
  • 38
    Ainārs Igaveņš
    Ralfs Igaveņš
    Komanda: Sporta klubs Autostils Rally Team
    Auto: Mitsubishi Lancer Evo X NR4
    Grupa: RC2
    Klase: NR4
    Ieskaite: Ieskaite Ieskaite
  • 38
    Ainārs Igaveņš
    Ralfs Igaveņš
    Komanda: Sporta Klubs Autostils Rally Team
    Auto: Mitsubishi Lancer Evo X
    Grupa: LRC3
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite
  • 39
    Martin Rada
    Jaroslav Jugas
    Komanda: Martin Rada
    Auto: Abarth 124 rally
    Grupa: RGT
    Klase: RGT
    Ieskaite: Ieskaite Ieskaite Ieskaite
  • 40
    Dariusz Poloński
    Łukasz Sitek
    Komanda: Rallytechnology
    Auto: Abarth 124 rally
    Grupa: RGT
    Klase: RGT
    Ieskaite: Ieskaite Ieskaite Ieskaite
  • 41
    Sami Pajari
    Marko Salminen
    Komanda: Porvoon Autopalvelu
    Auto: Ford Fiesta Rally4
    Grupa: RC4
    Klase: Rally4
    Ieskaite: Ieskaite Ieskaite Ieskaite
  • 42
    Josep Bassas
    Axel Coronado
    Komanda: Rallye Team Spain
    Auto: Peugeot 208 Rally4
    Grupa: RC4
    Klase: Rally4
    Ieskaite: Ieskaite Ieskaite
  • 43
    Norbert Maior
    Francesca Maior
    Komanda: Topp-Cars Rally Team
    Auto: Peugeot 208 Rally4
    Grupa: RC4
    Klase: Rally4
    Ieskaite: Ieskaite Ieskaite Ieskaite
  • 44
    Nick Loof
    Hugo Magalhaes
    Komanda: Nick Loof
    Auto: Ford Fiesta Rally4
    Grupa: RC4
    Klase: Rally4
    Ieskaite: Ieskaite Ieskaite Ieskaite
  • 45
    Lukasz Lewandowski
    Adrian Sadowski
    Komanda: Lukasz Lewandowski
    Auto: Opel Corsa Rally4
    Grupa: RC4
    Klase: Rally4
    Ieskaite: Ieskaite Ieskaite
  • 46
    Kaspar Kasari
    Rainis Raidma
    Komanda: OT Racing
    Auto: Ford Fiesta Rally4
    Grupa: RC4
    Klase: Rally4
    Ieskaite: Ieskaite Ieskaite Ieskaite
  • 46
    Kaspar Kasari
    Rainis Raidma
    Komanda: OT Racing
    Auto: Ford Fiesta Rally4
    Grupa: LRC4
    Klase: Rally4
    Ieskaite: Ieskaite
  • 47
    Daniel Polášek
    Kateřina Janovská
    Komanda: Yacco ACCR Team
    Auto: Ford Fiesta Rally4
    Grupa: RC4
    Klase: Rally4
    Ieskaite: Ieskaite Ieskaite Ieskaite
  • 48
    Mārtiņš Sesks
    Renārs Francis
    Komanda: LMT Autosporta Akadēmija
    Auto: Ford Fiesta
    Grupa: LRC4
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite
  • 48
    Mārtiņš Sesks
    Renārs Francis
    Komanda: LMT Autosporta Akadēmija
    Auto: Ford Fiesta Rally4
    Grupa: RC4
    Klase: Rally4
    Ieskaite: Ieskaite Ieskaite Ieskaite
  • 49
    Jean-Baptiste Franceschi
    Anthony Gorguilo
    Komanda: Toksport WRT
    Auto: Renault Clio Rally4
    Grupa: RC4
    Klase: Rally4
    Ieskaite: Ieskaite Ieskaite Ieskaite
  • 50
    Nikolai Landa
    Günter Landa
    Komanda: Drift Company Rally Team
    Auto: Ford Fiesta Rally4
    Grupa: RC4
    Klase: Rally4
    Ieskaite: Ieskaite Ieskaite Ieskaite
  • 51
    Ola Nore Jr.
    Jorgen Eriksen
    Komanda: Toksport WRT
    Auto: Renault Clio Rally4
    Grupa: RC4
    Klase: Rally4
    Ieskaite: Ieskaite Ieskaite Ieskaite
  • 52
    Martin László
    Dávid Berendi
    Komanda: M-Sport Racing Kft.
    Auto: Peugeot 208 Rally4
    Grupa: RC4
    Klase: Rally4
    Ieskaite: Ieskaite Ieskaite Ieskaite
  • 53
    Joosep Ralf Nõgene
    Simo Koskinen
    Komanda: CKR Estonia
    Auto: Ford Fiesta Rally4
    Grupa: RC4
    Klase: Rally4
    Ieskaite: Ieskaite Ieskaite Ieskaite
  • 53
    Joosep Ralf Nõgene
    Simo Koskinen
    Komanda: CKR Estonia
    Auto: Ford Fiesta Rally4
    Grupa: LRC4
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite
  • 54
    Alejandro Cachón
    Alejandro LÓPEZ
    Komanda: Rallye Team Spain
    Auto: Peugeot 208 Rally4
    Grupa: RC4
    Klase: Rally4
    Ieskaite: Ieskaite Ieskaite Ieskaite
  • 55
    Amaury Molle
    Florian Barral
    Komanda: Amaury Molle
    Auto: Ford Fiesta Rally4
    Grupa: RC4
    Klase: Rally4
    Ieskaite: Ieskaite Ieskaite Ieskaite
  • 56
    Paulo Soria
    Marcelo der Ohannesian
    Komanda: Paulo Gabriel Soria Sanchez
    Auto: Renault Clio Rally5
    Grupa: RC5
    Klase: Rally5
    Ieskaite: Ieskaite Ieskaite Ieskaite
  • 57
    Ghjuvanni Rossi
    Baptiste Volpei
    Komanda: Ghjuvanni Rossi
    Auto: Renault Clio Rally5
    Grupa: RC5
    Klase: Rally5
    Ieskaite: Ieskaite Ieskaite Ieskaite
  • 58
    Bergounhe Bastien
    Mathieu Descharne
    Komanda: Bergounhe Bastien
    Auto: Renault Clio Rally5
    Grupa: RC5
    Klase: Rally5
    Ieskaite: Ieskaite Ieskaite Ieskaite
  • 59
    Andrea Mabellini
    Virginia Lenzi
    Komanda: Northon Racing
    Auto: Renault Clio Rally5
    Grupa: RC5
    Klase: Rally5
    Ieskaite: Ieskaite Ieskaite Ieskaite
  • 60
    Yigit Alparslan Timur
    Onur Aslan
    Komanda: Yigit Alparslan Timur
    Auto: Renault Clio Rally5
    Grupa: RC5
    Klase: Rally5
    Ieskaite: Ieskaite Ieskaite Ieskaite
  • 61
    Giedrius Notkus
    Artūrs Šimins
    Komanda: Giedrius Notkus
    Auto: Škoda Fabia R5
    Grupa: RC2
    Klase: Rally2
    Ieskaite:
  • 61
    Giedrius Notkus
    Arturs Simins
    Komanda: Viada-Multi FX
    Auto: Škoda Fabia R5
    Grupa: LRC2
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite
  • 62
    Jonas Sluckus
    Giedrius Šileikis
    Komanda: Jonas Sluckus
    Auto: Škoda Fabia R5
    Grupa: RC2
    Klase: Rally2
    Ieskaite:
  • 62
    Jonas Sluckus
    Giedrius Šileikis
    Komanda: Viada-Multi FX
    Auto: Škoda Fabia R5
    Grupa: LRC2
    Klase: Rally2 / R5
    Ieskaite: Ieskaite
  • 71
    Elviss Hermanis
    Gatis Veilands
    Komanda: Carserv
    Auto: FORD FIESTA
    Grupa: LRC1
    Klase: PROTO-R
    Ieskaite: Ieskaite
  • 72
    Edijs Bergmanis
    Edgars Grīns
    Komanda: Rallyworkshop
    Auto: Mitsubishi Lancer Evolution IX
    Grupa: LRC5
    Klase: L13
    Ieskaite: Ieskaite
  • 73
    Ralfs Sirmacis
    Jānis Sokolovs
    Komanda: vrr rally teem
    Auto: Renault Clio
    Grupa: LRC7
    Klase: L10
    Ieskaite: Ieskaite
  • 74
    Hubert Laskowski
    Michał Kuśnierz
    Komanda: Marten Sport
    Auto: Peugeot 208 Rally4
    Grupa: LRC4
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite Ieskaite
  • 75
    Fabio Schwarz
    Dennis Zenz
    Komanda: Baltic Motorsport Promotion
    Auto: Ford Fiesta Rally4
    Grupa: LRC4
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite
  • 76
    Arvis Vecvagars
    Gints Gaiķis
    Komanda: VRR Autosports
    Auto: Renault Clio
    Grupa: LRC7
    Klase: L10
    Ieskaite: Ieskaite
  • 77
    Keiro Orgus
    Evelin Mitendorf
    Komanda: Tikkri Motorsport
    Auto: Honda Civic Type-R
    Grupa: LRC7
    Klase:
    Ieskaite:
  • 78
    Viktor Leontev
    Igor Leontev
    Komanda: Leontev Igor
    Auto: BMW
    Grupa: LRC6
    Klase: L12
    Ieskaite: Ieskaite
  • 79
    Madars Dīriņš
    Gints Lasmanis
    Komanda: Gints Lasmanis
    Auto: Renault Clio
    Grupa: LRC7
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite
  • 80
    Edgars Cēberis
    Mārtiņš Baranovskis
    Komanda: Edgars Cēberis
    Auto: Audi Coupe S2
    Grupa: RK11
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite
  • 81
    Arturs Ozolins
    Rudis Laizans
    Komanda: Arturs Ozolins
    Auto: VW Golf Mk1
    Grupa: RK11
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite Ieskaite
  • 82
    Normunds Otomers
    Dāvis Arājs
    Komanda: Normunds Otomers
    Auto: Opel Askona
    Grupa: RK11
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite
  • 83
    Ēriks Kursišs
    Agija Aļļe - Kursiša
    Komanda: Ēriks Kursišs
    Auto: Rover 200
    Grupa: RK11
    Klase: L10
    Ieskaite: Ieskaite
  • 84
    Artūrs Himičs
    Kārlis Sležis
    Komanda: Artūrs Himičs
    Auto: VW Golf mk 2
    Grupa: RK11
    Klase: L10
    Ieskaite: Ieskaite
  • 85
    Klāvs Danne
    Rūdolfs Grahoļskis
    Komanda: Rūdolfs Grahoļskis
    Auto: LADA 2108
    Grupa: RK11
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite
  • 86
    Dāvis Kviesis
    Elvis Jansons
    Komanda: Elvis Jansons
    Auto: VW Golf2
    Grupa: LRC7
    Klase: L10
    Ieskaite: Ieskaite
  • 87
    Kārlis Zēbergs
    Andris Ķezberis
    Komanda: Andris Ķezberis
    Auto: BMW 318
    Grupa: LRC6
    Klase: L10
    Ieskaite: Ieskaite
  • 88
    Jānis Sala
    Jānis Bruzinskis
    Komanda: Jānis Sala
    Auto: Audi 90 quattro
    Grupa: LRC5
    Klase: L13
    Ieskaite: Ieskaite
  • 89
    Krišjānis Zintis Putniņš
    Mārtiņš Puriņš
    Komanda: Rallyworkshop
    Auto: Mitsubishi Lancer Evolution VIII
    Grupa: LRC5
    Klase: L13
    Ieskaite: Ieskaite
  • 90
    Uldis Lepiksons
    Ainars Šteinbergs
    Komanda: Uldis Lepiksons
    Auto: Ford Puma
    Grupa: LRC7
    Klase: L10
    Ieskaite: Ieskaite Ieskaite
  • 91
    Miks Ķenavs
    Kristaps Skrodis
    Komanda: Miks Ķenavs
    Auto: Honda Civic Type-R
    Grupa: LRC7
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite Ieskaite
  • 92
    Rimants Kalniņš
    Armands Lūkins
    Komanda: Armands Lūkins
    Auto: Audi 80
    Grupa: RK8
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite
  • 93
    Reinis Trūps
    Artūrs Birģelis
    Komanda: Reinis Trūps
    Auto: MG ZR
    Grupa: RK10
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite
  • 94
    Arnis Alksnis
    Kaspars Zuģickis
    Komanda: Rallyworkshop
    Auto: Peugeot 208
    Grupa: RK10
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite
  • 95
    Thomas Martens
    Mikko Lukka
    Komanda: Koen Martens
    Auto: Ford R2
    Grupa: LRC4
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite
  • 96
    Gil Membrado
    Rogelio Peñate López
    Komanda: Sporta klubs Autostils Rally Team
    Auto: Peugeot 208
    Grupa: LRC4
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite Ieskaite
  • 97
    Jānis Vanags
    Muntis Vanags
    Komanda: Jānis Vanags
    Auto: LADA 21013
    Grupa: LRC7
    Klase: L9
    Ieskaite: Ieskaite
  • H1
    Agris Staņēvičs
    Uldis Hmieļevskis
    Komanda:
    Auto: VAZ Lada 1500S (1977)
    Grupa: Historic
    Klase: NEZ Historic
    Ieskaite: Ieskaite
  • H2
    Kārlis Miķelsons
    Normunds Vuguls
    Komanda:
    Auto: Mazda RX-7 (1979)
    Grupa: Historic
    Klase: NEZ Historic
    Ieskaite: Ieskaite
  • H3
    Normunds Kalvāns
    Ingus Mikuda
    Komanda:
    Auto: SAAB 96 (1976)
    Grupa: Historic
    Klase: NEZ Historic
    Ieskaite: Ieskaite
  • H4
    Krišjānis Oskerko
    Maksis Gauja
    Komanda:
    Auto: GAZ M 21 (1958)
    Grupa: Historic
    Klase: NEZ Historic
    Ieskaite: Ieskaite
  • H5
    Yury Lisenko
    Victor Polyakov
    Komanda:
    Auto: BMW 323i (1980)
    Grupa: Historic
    Klase: NEZ Historic
    Ieskaite: Ieskaite
  • H6
    Andrei Sidorenko
    Komanda:
    Auto: VAZ Lada 2103 (1974)
    Grupa: Historic
    Klase: NEZ Historic
    Ieskaite: Ieskaite
  • H7
    Iļja Zakmans
    Estere Zakmane
    Komanda:
    Auto: Jaguar XK150 (1958)
    Grupa: Historic
    Klase: NEZ Historic
    Ieskaite: Ieskaite
  • H8
    Juris Videnieks
    Jānis Kirkovalds
    Komanda:
    Auto: VAZ Lada 2106 (1977)
    Grupa: Historic
    Klase: NEZ Historic
    Ieskaite: Ieskaite
  • H9
    Aigars Kalve
    Valts Ceplevičs
    Komanda:
    Auto: Mercedes-Benz 190 (1991)
    Grupa: Youngtimer
    Klase: NEZ Historic
    Ieskaite: Ieskaite
  • H10
    Kristaps Rikāns
    Ingmārs Birks
    Komanda:
    Auto: Porsche 944 (1983)
    Grupa: Youngtimer
    Klase: NEZ Historic
    Ieskaite: Ieskaite
  • H11
    Nikolajs Lācis
    Kristaps Ābele
    Komanda:
    Auto: Audi Quattro Coupe (1985)
    Grupa: Youngtimer
    Klase: NEZ Historic
    Ieskaite: Ieskaite
  • H12
    Andres Toniste
    Marge Arro
    Komanda:
    Auto: BMW 320 (1982)
    Grupa: Youngtimer
    Klase: NEZ Historic
    Ieskaite: Ieskaite
  • H14
    Vilis Līviņš
    Kaspars Līviņš
    Komanda:
    Auto: Mazda 323 (1986)
    Grupa: Youngtimer
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite
  • H15
    Arvis Smilga
    Agnija Smilga
    Komanda:
    Auto: VAZ 21013 (1985)
    Grupa: Youngtimer
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite
  • 099
    Test Test
    Test Test
    Komanda:
    Auto:
    Grupa:
    Klase:
    Ieskaite: