• 1
    Vaidotas Žala
    Andris Mālnieks
    Komanda: AGRORODEO
    Auto: Skoda Fabia R5
    Grupa: LARC1
    Klase: R5
    Ieskaite: Ieskaite
  • 2
    Dominykas Butvilas
    Renatas Vaitkevičius
    Komanda: Ralio Draugai
    Auto: Škoda Fabia R5
    Grupa: LARC1
    Klase: R5
    Ieskaite: Ieskaite
  • 3
    Jānis Vorobjovs
    Ivo Pūķis
    Komanda: Samsonas Racing - Rallija Klubs
    Auto: Mitsubishi Lancer Evo
    Grupa: LARC3
    Klase: L8
    Ieskaite: Ieskaite
  • 4
    Giedrius Notkus
    Dalius Strizanas
    Komanda: Viada-Multi FX
    Auto: Mitsubishi Lancer Evo IX
    Grupa: LARC3
    Klase: L8
    Ieskaite: Ieskaite
  • 5
    Vytautas Švedas
    Žilvinas Sakalauskas
    Komanda: JUTA KSK
    Auto: Mitsubishi Lancer Evo X
    Grupa: LARC2
    Klase: N4
    Ieskaite: Ieskaite
  • 6
    Martynas Samsonas
    Ervinas Snitkas
    Komanda: Samsonas Motorsport
    Auto: BMW M3X
    Grupa: LARC3
    Klase: L8
    Ieskaite:
  • 7
    Ramūnas Čapkauskas
    Titas Čapkauskas
    Komanda: DHL-Racing Team
    Auto: Mitsubishi Lancer Evo IX
    Grupa: LARC3
    Klase: L8
    Ieskaite: Ieskaite
  • 8
    Nerijus Malasevicius
    Mindaugas Varža
    Komanda: MV sportas
    Auto: Ford Fiesta Proto
    Grupa: LARC3
    Klase: L8
    Ieskaite: Ieskaite
  • 9
    Robert Kocik
    Sebastian Wach
    Komanda: Robert Kocik
    Auto: Ford Fiesta R5
    Grupa: LARC1
    Klase: R5
    Ieskaite: Ieskaite
  • 10
    Gediminas Maškauskas
    Stasys Tarailė
    Komanda: Ask Gralis
    Auto: Mitsubishi Lancer Evo IX
    Grupa: LARC2
    Klase: N4
    Ieskaite: Ieskaite
  • 12
    Eugenijus Sladkevičius
    Artūras Šabanavičius
    Komanda: LIQUI-MOLY Lietuva
    Auto: Mitsubishi Mirage
    Grupa: LARC3
    Klase: L8
    Ieskaite: Ieskaite
  • 14
    Saku Vierimaa
    Duncan McNiven
    Komanda: Saku Vierimaa
    Auto: Mitsubishi Lancer Evo X
    Grupa: LARC3
    Klase: L8
    Ieskaite:
  • 15
    Karolis Kairys
    Marius Kairys
    Komanda: Ralio draugai
    Auto: Mitsubishi Lancer Evo IX
    Grupa: LARC3
    Klase: L8
    Ieskaite: Ieskaite
  • 16
    Eugenijus Michalauskas
    Edvinas Pagirskas
    Komanda: AUTORALIS ASK
    Auto: Mitsubishi Lancer Evo IX
    Grupa: LARC2
    Klase: N4
    Ieskaite: Ieskaite
  • 17
    Aurimas Eidžiūnas
    Gediminas Saudargas
    Komanda: RC Cola
    Auto: Mitsubishi Evo IX
    Grupa: LARC2
    Klase: N4
    Ieskaite: Ieskaite
  • 18
    Jonas Sluckus
    Giedrius Šileikis
    Komanda: Viada-Multi FX
    Auto: Mitsubishi Lancer Evo X
    Grupa: LARC2
    Klase: N4
    Ieskaite: Ieskaite
  • 20
    Egidijus Gelūnas
    Kristupas Adinavičius
    Komanda: Kauno Technikos Kolegija
    Auto: Mitsubishi Lancer Evo VIII
    Grupa: LARC3
    Klase: L8
    Ieskaite: Ieskaite
  • 21
    Artūras Daunoravičius
    Edgaras Urbanavičius
    Komanda: VšĮ BB KLUB
    Auto: Mitsubishi Lancer Evo IX RS
    Grupa: LARC2
    Klase: N4
    Ieskaite: Ieskaite
  • 22
    Vallo Nuuter
    Alari Kupri
    Komanda: MS Racing
    Auto: Subaru Impreza
    Grupa: LARC3
    Klase: L8
    Ieskaite:
  • 23
    Arūnas Černius
    Jolanta Ščiglinskienė
    Komanda: Ralio draugai
    Auto: Subaru Impreza WRX STI
    Grupa: LARC2
    Klase: N4
    Ieskaite: Ieskaite
  • 24
    Giedrius Firantas
    Matas Valiulis
    Komanda: Lexano-Martinsport
    Auto: BMW M3
    Grupa: LARC5
    Klase: L9
    Ieskaite: Ieskaite
  • 25
    Justas Tamašauskas
    Vaidas Šmigelskas
    Komanda: LIQUI-MOLY Lietuva
    Auto: BMW M3
    Grupa: LARC5
    Klase: L9
    Ieskaite: Ieskaite
  • 26
    Vladas Jurkevičius
    Aisvydas Paliukėnas
    Komanda: Atlantis Racing
    Auto: Peugeot
    Grupa: LARC4
    Klase: R2
    Ieskaite: Ieskaite
  • 27
    Deividas Gezevičius
    Tomas Nenartavičius
    Komanda: UKMERGES AMSK
    Auto: Honda Civic
    Grupa: LARC4
    Klase: L7
    Ieskaite: Ieskaite
  • 28
    Mantas Jurgaitis
    Martynas Drūlia
    Komanda: GSR MOTORSPORT
    Auto: BMW E90
    Grupa: LARC5
    Klase: L9
    Ieskaite: Ieskaite
  • 29
    Rokas Steponavicius
    Ernesta Globyte
    Komanda: GSR motorsport
    Auto: BMW M3 GSR
    Grupa: LARC5
    Klase: L9
    Ieskaite:
  • 30
    Krzysztof Bubik
    Bartosz Dzienis
    Komanda: Krzysztof Bubik
    Auto: BMW M3 E46 Compact
    Grupa: LARC5
    Klase: L9
    Ieskaite: Ieskaite
  • 31
    Aras Kalėda
    Arvydas Kalėda
    Komanda: Samsonas Motorsport
    Auto: BMW performance limited edition
    Grupa: LARC7
    Klase: BMW Cup
    Ieskaite: Ieskaite
  • 32
    Aurimas Buteikis
    Dovydas Ketvirtis
    Komanda: Ukmerges AMSK
    Auto: BMW M3
    Grupa: LARC5
    Klase: L9
    Ieskaite: Ieskaite
  • 33
    Tadas Pupeikis
    Tomas Pupeikis
    Komanda: Ralio draugai
    Auto: BMW 323ti
    Grupa: LARC7
    Klase: BMW Cup
    Ieskaite: Ieskaite
  • 34
    Daumantas Zamokas
    Vaidotas Orantas
    Komanda: Autorikona ASK
    Auto: BMW 323
    Grupa: LARC7
    Klase: BMW Cup
    Ieskaite: Ieskaite
  • 35
    Marius Žiukelis
    Steponas Kriaučiūnas
    Komanda: Samsonas Motorsport
    Auto: BMW 325
    Grupa: LARC7
    Klase: BMW Cup
    Ieskaite: Ieskaite
  • 36
    Vytautas Kaziukonis
    Algirdas Pranckūnas
    Komanda: Autorikona ASK
    Auto: BMW 323Ti
    Grupa: LARC7
    Klase: BMW Cup
    Ieskaite: Ieskaite
  • 37
    Marius Vėgėlė
    Renaldas Gegužinskas
    Komanda: Kauno automobilininkų sporto klubas
    Auto: BMW 325
    Grupa: LARC7
    Klase: BMW Cup
    Ieskaite: Ieskaite
  • 38
    Marius Dainys
    Tomas Klimasauskas
    Komanda: ZASK Akseleratorius
    Auto: Volkswagen Golf
    Grupa: LARC6
    Klase: SG
    Ieskaite: Ieskaite
  • 40
    Audronis Gulbinas
    Vytis Pauliukonis
    Komanda: Kauno autoklubas
    Auto: Honda Civic Type-R
    Grupa: LARC6
    Klase: SG
    Ieskaite: Ieskaite
  • 41
    Dovilas Ciutele
    Donatas Zvicevicius
    Komanda: Kauno ASK
    Auto: LADA 2105 VFTS
    Grupa: Historic Cup
    Klase: Historic
    Ieskaite: Ieskaite
  • 42
    Justinas Brokorius
    Ramūnas Paškevičius
    Komanda: Autorikona ASK
    Auto: BMW E46 Compact
    Grupa: LARC7
    Klase: BMW Cup
    Ieskaite: Ieskaite
  • 43
    Vytautas Puodžiūnas
    Ilona Staškutė
    Komanda: Bunasta-Pagal Jurgį
    Auto: BMW 323
    Grupa: LARC7
    Klase: BMW Cup
    Ieskaite: Ieskaite
  • 44
    Drew Holland
    Aleksandras Dainys
    Komanda: KAUNO AUTOKLUBAS
    Auto: Ford Escort
    Grupa: Historic Cup
    Klase: L7
    Ieskaite: Ieskaite
  • 45
    Gracjan Predko
    Adrian Sadowski
    Komanda: Gracjan Predko
    Auto: BMW E46 Compact
    Grupa: LARC7
    Klase: BMW Cup
    Ieskaite: Ieskaite
  • 46
    Saulius Zurlys
    Arūnas Jarašius
    Komanda: Autorikona ASK
    Auto: BMW 316
    Grupa: LARC7
    Klase: BMW Cup
    Ieskaite: Ieskaite
  • 47
    Mantas Kutka
    Mindaugas Vijeikis
    Komanda: Automotoprojektai VšĮ
    Auto: Peugeot 306
    Grupa: LARC6
    Klase: SG
    Ieskaite: Ieskaite
  • 48
    Mindaugas Jankauskas
    Paulius Moliejus
    Komanda: Kauno Autoklubas
    Auto: Opel Astra
    Grupa: LARC6
    Klase: SG
    Ieskaite: Ieskaite
  • 51
    Kristaps Bērziņš
    Roberts Pudulis
    Komanda: Kristaps Bērziņš
    Auto: Volkswagen Golf Mk1
    Grupa: SG-1
    Klase:
    Ieskaite:
  • 53
    Dāvis Kviesis
    Elvis Jansons
    Komanda: Dāvis Kviesis
    Auto: VW GOLF II
    Grupa: 2WD
    Klase:
    Ieskaite:
  • 54
    Mareks Švarcs-Švampāns
    Armands Lūkins
    Komanda: Lejasciems rally team
    Auto: Subaru Impreza
    Grupa: Open
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite
  • 55
    Kajus Samsonas
    Justas Vičiūnas
    Komanda: SAMSONAS Motorsport
    Auto: BMW M3
    Grupa: 2WD
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite
  • 57
    Šarūnas Aleknavičius
    Šarūnas Gumauskas
    Komanda: Ukmergės AMSK
    Auto: Opel Astra
    Grupa: 2WD
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite
  • 59
    Vitalijus Plastininas
    Artūrs Šimins
    Komanda: Mažeikių Auto Sporto Klubas
    Auto: Peugeot 208 N5
    Grupa: Open
    Klase: N5
    Ieskaite: Ieskaite
  • 60
    Kęstutis Balčiūnas
    Tomas Klosinskis
    Komanda: Greičio broliai Všį
    Auto: BMW Compact
    Grupa: 2WD
    Klase:
    Ieskaite:
  • 62
    Madars Dīriņš
    Gints Lasmanis
    Komanda: Gints Lasmanis
    Auto: Renault Clio
    Grupa: SG-2
    Klase:
    Ieskaite:
  • 64
    Tomas Mačkinis
    Žygimantas Bagonas
    Komanda: Samsonas Motorsport
    Auto: Honda Civic Type R
    Grupa: 2WD
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite
  • 66
    Mindaugas Kaminskas
    Mindaugas Bagonavičius
    Komanda: rally4fun
    Auto: Ford Fiesta
    Grupa: 2WD
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite
  • 67
    Lukas Pečeliūnas
    Gediminas Satkus
    Komanda: Ukmergės AMSK
    Auto: Subaru Impreza GT
    Grupa: SG-4
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite
  • 68
    Ramūnas Myniotas
    Svajūnas Kuizinas
    Komanda: Kelmės ASK
    Auto: Honda Civic TypeR
    Grupa: 2WD
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite
  • 69
    Julius Aukštuolis
    Mantas Klikauskas
    Komanda: Julius Aukštuolis
    Auto: BMW
    Grupa: SG-3
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite
  • 70
    Jonas Skrebūnas
    Gertrūda Laurinavičiūtė
    Komanda: TASVA
    Auto: Opel Astra GSI
    Grupa: SG-2
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite
  • 71
    Gediminas Chocka
    Vilius Čeledinas
    Komanda: ASK AUTORIKONA
    Auto: BMW 325Ti
    Grupa: SG-3
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite
  • 72
    Donatas Ožiūnas
    Vytautas Ožiūnas
    Komanda: Autoralis ASK
    Auto: BMW
    Grupa: 2WD
    Klase:
    Ieskaite:
  • 73
    Julius Mališevičius
    Laimonas Mališevičius
    Komanda: Pakruojo ASK
    Auto: Opel Astra
    Grupa: SG-2
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite
  • 74
    Ovidijus Knyšius
    Simonas Bieliauskas
    Komanda: Kauno ASK
    Auto: BMW compact
    Grupa: SG-3
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite
  • 75
    Paulius Kiudys
    Lukas Vajinskis
    Komanda: VŠĮ Izotono sportas
    Auto: Honda Civic
    Grupa: SG-1
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite
  • 76
    Redas Mazrimas
    Gintautas Leliukas
    Komanda: RALLY4FUN
    Auto: Opel Astra
    Grupa: SG-2
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite
  • 77
    Rokas Varkalis
    Jonas Jarmolavicius
    Komanda: Mažeikių auto sporto klubas
    Auto: BMW 325
    Grupa: SG-3
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite
  • 78
    Modestas Jakas
    Silverijus Lapėnas
    Komanda: ASK AUTORALIS
    Auto: VAZ 21061
    Grupa: Historic Cup
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite
  • 79
    Regimantas Šapranauskas
    Nerijus Genys
    Komanda: Rally 4 Fun SK
    Auto: Honda Civic Type R
    Grupa: SG-2
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite
  • 80
    Alfonsas Žiūkas
    Marius Žiūkas
    Komanda: MV SPORTAS
    Auto: VW Golf
    Grupa: 2WD
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite
  • 81
    Anatolij Andrejev
    Paulius Špakauskas
    Komanda:
    Auto: BMW 325
    Grupa: SG-3
    Klase:
    Ieskaite:
  • 82
    Tadas Balaišis
    Jelena Stubailo
    Komanda: Visagino automobilių ir motociklų sporto klubas
    Auto: Lada 2105 VFTS
    Grupa: 2WD
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite
  • 83
    Nerijus Januška
    Rimas Valentinavičius
    Komanda: Rally4Fun
    Auto: Peugeot 309
    Grupa: SG-2
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite
  • 84
    Nedas Radišauskas
    Giedrius Rajunčius
    Komanda: Giedrius Rajunčius
    Auto: BMW 320
    Grupa: SG-3
    Klase:
    Ieskaite:
  • 85
    Jonas Miknius
    Mantas Zajarskas
    Komanda: Jonas Miknius
    Auto: BMW 325
    Grupa: SG-3
    Klase:
    Ieskaite:
  • 86
    Martin Absalon
    Allar Heina
    Komanda: Kaur Motosport
    Auto: BMW M3
    Grupa: LARC5
    Klase: L9
    Ieskaite: Ieskaite
  • 01
    Benediktas Vanagas
    Mindaugas Čepulis
    Komanda: Inbank team Pitlane
    Auto: Toyota Gazoo Racing Hilux
    Grupa: LARC1
    Klase: 01
    Ieskaite:
  • 02
    Edvinas Juškauskas
    Šarūnas Paliokas
    Komanda: Team Pitlane
    Auto: Toyota Hilux
    Grupa: LARC1
    Klase: 02
    Ieskaite:
  • 03
    Egidijus Valeiša
    Povilas Reisas
    Komanda: MV SPORT
    Auto: Subaru impreza sti
    Grupa: LARC1
    Klase: 03
    Ieskaite:
  • 04
    Gilvydas Gudeliūnas
    Rytis Gudeliūnas
    Komanda: Gilvydas Gudeliūnas
    Auto: BMW 323
    Grupa: LARC1
    Klase: 04
    Ieskaite:
  • 05
    Karolis Jarmala
    Martynas Deksnys
    Komanda: Kauno Autoklubas
    Auto: VAZ 2106
    Grupa: Historic Cup
    Klase: 05
    Ieskaite: