• Rally Liepāja norise atlikta uz 14.-16. Augustu

  17:27 14. maijs, 2020

  Rally Liepāja norise atlikta uz 14.-16. Augustu

  Saistībā ar Covid-19 vīrusa izraisīto vispasaules pandēmiju un tam sekojošajiem ierobežojumiem Latvijā un Eiropā, rūpēs par sacensību dalībnieku, skatītāju un darbinieku veselību, Rally Liepāja norise atlikta uz š.g. 14.-16. augustu. FIA Eiropas rallija čempionāta Latvijas posms sākotnēji bija paredzēts 29.-31. maijā, tad tika pārcelts uz 10.-12. jūliju, bet šobrīd Rally Liepāja norise plānota vasaras izskaņā.

  Lasīt tālāk
 • Rally Liepāja norise pārcelta uz 10.-12. Jūliju

  13:33 20. aprīlis, 2020

  Rally Liepāja norise pārcelta uz 10.-12. Jūliju

  FIA Eiropas rallija čempionāta posma Rally Liepāja plānotā norise no šā gada 29.-31. maija pārcelta uz 10.-12. jūliju. Izmaiņas saistītas ar Covid-19 vīrusa izraisīto pandēmiju un tai sekojošajiem Latvijā un ārvalstīs noteiktajiem ierobežojumiem un ieteikumiem sabiedrības veselības nodrošināšanai. Globālo norišu rezultātā norises laiks mainīts jau pusei šogad paredzētajiem Eiropas čempionāta posmiem – tai skaitā sacensībām Portugālē, Spānijā un Kiprā.

  Lasīt tālāk
 • Rally Liepāja norise pārcelta uz vēlāku laiku

  14:36 14. aprīlis, 2020

  Rally Liepāja norise pārcelta uz vēlāku laiku

  Saistībā ar Covid-19 vīrusa izraisīto vispasaules pandēmiju, uz nenoteiktu laiku tiek pārcelta Rally Liepāja norise, kas sākotnēji bija paredzēta 29.-31. maijā. Latvijas posms ir FIA Eiropas rallija čempionāta trešās sacensības, kam globālo norišu rezultātā mainīts norises laiks – jau iepriekš uz vēlāku laiku tika pārcelti posmi Portugālē un Spānijā.

  Lasīt tālāk
 • Bruno Magalešs: “Eiropas čempionātā katrs posms ir pilnīgi atšķirīgs!”

  17:03 27. marts, 2020

  Bruno Magalešs: “Eiropas čempionātā katrs posms ir pilnīgi atšķirīgs!”

  Bruno Magaleša vārds FIA Eiropas rallija čempionāta cienītājiem nav svešs. Portugālis sevi lieliski apliecinājis kā viens no čempionāta ātrākajiem un stabilākajiem braucējiem, 2017. gadā kļūstot par vicečempionu, bet 2018. gada sezonu noslēdzot trešajā vietā. Pērn Bruno koncentrējās uz dalību nacionālajā čempionātā, tomēr izsalkums pēc uzvarām nekur nav zudis. Šogad Magalešs metīs izaicinājumu jau tā ļoti spēcīgam braucēju sastāvam.

  Lasīt tālāk
 • Brinildsens: “Ļoti gaidu Rally Liepāja!”

  15:00 20. marts, 2020

  Brinildsens: “Ļoti gaidu Rally Liepāja!”

  Ejvinds Brinildsens ir viens no talantīgākajiem Norvēģijas rallija braucējiem. Savu debiju pasaules rallija čempionātā viņš piedzīvoja tālajā 2006. gadā, kad bija tikai 18 gadus vecs. Kopš tā laika Ejvinds ir pamatīgi audzis un šogad centīsies apliecināt savus spēkus FIA Eiropas rallija čempionātā, iegriežoties arī ‘vēju dzimtenē’ Liepājā. Norvēģu braucējs pastāstīja par gatavošanās procesu jaunajai sezonai un Kurzemes ātrajiem ceļiem.

  Lasīt tālāk
 • Deniss Radstroms: “Šogad iesaistīsimies cīņā par čempiona titulu!”

  15:00 13. marts, 2020

  Deniss Radstroms: “Šogad iesaistīsimies cīņā par čempiona titulu!”

  FIA Eiropas rallija čempionāta ERC3 Junior ieskaitē šogad startēs talantīgais zviedru rallija pilots, 25 gadus vecais Deniss Radstroms. Cītīgākie rallija līdzjutēji viņu zinās, kā vienu no Mārtiņa Seska konkurentiem 2019. gada FIA pasaules rallija čempionātā junioriem (Junior WRC), kur, neskatoties uz savu vecumu, Radstroms jau pavadījis trīs pilnas sezonas.

  Lasīt tālāk
 • Tikai pirmās desmit dienas Rally Liepāja ieejas biļetēm 50% atlaide

  13:06 10. marts, 2020

  Tikai pirmās desmit dienas
Rally Liepāja ieejas biļetēm 50% atlaide

  Sākot ar otrdienu, 2020. gada 10. martu, tirdzniecībā nonāks FIA Eiropas rallija čempionāta posma Rally Liepāja ieejas biļetes. Tikai pirmās desmit dienas ieejas biļetes būs iespējams iegādāties par puscenu. Rally Liepāja ieejas biļetes pieejamas Biļešu Serviss tirdzniecības vietās un internetā bilesuserviss.lv.

  Lasīt tālāk
 • Rally Liepāja – šogad vienīgais rallijs Latvijā

  15:39 17. februāris, 2020

  Rally Liepāja – šogad vienīgais rallijs Latvijā

  Ņemot vērā Latvijas ziemas mēnešiem neraksturīgi siltos laika apstākļus, kas izraisījis gada sākumā paredzēto Latvijas rallija čempionāta posmu Rally Alūksne un Rallijs Sarma atcelšanu, šogad vienīgais Latvijā sarīkotais nacionālā čempionāta posms būs arī FIA Eiropas rallija čempionāta kalendārā iekļautais Rally Liepāja, kura norise paredzēta no 29. līdz 31. maijam, un kura maršruts stiepsies no Talsiem līdz Liepājai.

  Lasīt tālāk