• 1
    Māris Egle
    Aldis Egle
    Komanda: Māris Egle
    Auto: Audi 80 Quattro
    Grupa: HIST ABS
    Klase: L12
    Ieskaite: Ieskaite
  • 3
    Normunds Otomers
    Dāvis Arājs
    Komanda: Normunds Otomers
    Auto: Opel Ascona
    Grupa: HIST 2WD
    Klase: historic
    Ieskaite: Ieskaite
  • 4
    Arvis Vecvagars
    Gints Gaiķis
    Komanda: VRR AUTOSPORTS
    Auto: VAZ Lada VFTS
    Grupa: HIST LADA
    Klase: L9
    Ieskaite: Ieskaite
  • 5
    Artūrs Himičs
    Mārcis Dzenis
    Komanda: Artūrs Himičs
    Auto: Volkswagen Golf Mk2
    Grupa: HIST 2WD
    Klase: Historic
    Ieskaite: Ieskaite
  • 6
    Viesturs Tilgass
    Viesturs Zīle
    Komanda: Viesturs Tilgass
    Auto: VAZ 21011
    Grupa: HIST LADA
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite
  • 7
    Jānis Vanags
    Kaspars Gailītis
    Komanda: Jānis Vanags
    Auto: VAZ 21013
    Grupa: HIST LADA
    Klase: L9
    Ieskaite: Ieskaite
  • 8
    Kristaps Bērziņš
    Roberts Pudulis
    Komanda: Kristaps Bērziņš
    Auto: Volkswagen Golf Mk1
    Grupa: HIST 2WD
    Klase: Historic
    Ieskaite: Ieskaite
  • 9
    Klāvs Danne
    Kārlis Roziņš
    Komanda: Kārlis Roziņš
    Auto: Opel Astra
    Grupa: HIST 2WD
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite
  • 10
    Edgars Grīnītis
    Arvis Grīnītis
    Komanda: Arvis Grīnītis
    Auto: VAZ 2106
    Grupa: HIST LADA
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite
  • 11
    Kaspars Kols
    Zintis Kols
    Komanda: Kaspars Kols
    Auto: Volkswagen Golf Mk3
    Grupa: HIST 2WD
    Klase: L10
    Ieskaite: Ieskaite
  • 12
    Gintars Ozoliņš
    Raitis Švāģeris
    Komanda: Raitis Švāģeris
    Auto: Toyota Corolla
    Grupa: HIST 2WD
    Klase: Historic
    Ieskaite: Ieskaite
  • 14
    Edijs Bergmanis
    Edgars Grīns
    Komanda: Rallyworkshop - ERST Finance
    Auto: Mitsubishi Lancer Evolution IX
    Grupa: 4WD Open
    Klase: L13
    Ieskaite:
  • 15
    Kristaps Sarma
    Ervīns Zgirskis
    Komanda: Rallyworkshop - ERST Finance
    Auto: Mitsubishi Lancer Evolution IX
    Grupa: 4WD Open
    Klase: L13
    Ieskaite: Ieskaite
  • 16
    Edgars Balodis
    Lāsma Tole
    Komanda: Rallyworkshop - ERST Finance
    Auto: Mitsubishi Lancer Evolution VIII
    Grupa: 4WD Open
    Klase: B6
    Ieskaite:
  • 17
    Egidijus Gelūnas
    Kristupas Adinavičius
    Komanda: ADMA-Reimpex
    Auto: Mitsubishi Lancer Evo VIII
    Grupa: Open
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite
  • 18
    Arūnas Černius
    Jolanta Ščiglinskienė
    Komanda: FLAMERIS RACING SK
    Auto: Subaru Impreza WRX STI
    Grupa: Open
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite
  • 19
    Karolis Kairys
    Marius Kairys
    Komanda: VŠĮ Ralio draugai
    Auto: Subaru Impreza STI
    Grupa: 4WD Open
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite
  • 20
    Vitalijus Plastininas
    Giedrius Šileikis
    Komanda: Mažeikių auto sporto klubas
    Auto: Peugeot 208 N5
    Grupa: 4WD Open
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite Ieskaite
  • 21
    Kalvis Blūms
    Ralfs Lipstoks
    Komanda: Rallyworkshop - ERST Finance
    Auto: Mitsubishi Lancer Evolution VI
    Grupa: 4WD Open
    Klase: B6
    Ieskaite: Ieskaite
  • 22
    Intars Rezakovs
    Andris Krontāls
    Komanda: Intars Rezakovs
    Auto: Subaru Impreza
    Grupa: 4WD Open
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite
  • 23
    Mikus Grantiņš
    Mārtins Ozoliņš
    Komanda: Mikus Grantiņš
    Auto: Mitsubishi EVO VI
    Grupa: 4WD Open
    Klase: L13
    Ieskaite:
  • 24
    Aldis Vilcāns
    Daira Vilcāne
    Komanda: Aldis Vilcāns
    Auto: Mitsubishi Lancer EVOX
    Grupa: 4WD Open
    Klase:
    Ieskaite:
  • 25
    Mareks Švarcs-Švampāns
    Armands Lūkins
    Komanda: Mareks Švarcs-Švampāns
    Auto: Subaru Impreza
    Grupa: 4WD
    Klase: 4WD
    Ieskaite: Ieskaite
  • 26
    Krišjānis Zintis Putniņš
    Mārtiņš Puriņš
    Komanda: Rallyworkshop - ERST Finance
    Auto: Subaru Impreza
    Grupa: 4WD
    Klase: L13
    Ieskaite: Ieskaite
  • 27
    Vigo Rubenis
    Kristaps Eglīte
    Komanda: Vigo Rubenis
    Auto: Subaru Impreza
    Grupa: 4WD
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite Ieskaite
  • 28
    Karolis Balčiūnas
    Erikas Sevriukovas
    Komanda: Kelmės ASK
    Auto: Subaru IMPREZA
    Grupa: SG-4
    Klase: SGC4
    Ieskaite: Ieskaite
  • 29
    Lukas Pečeliūnas
    Gediminas Satkus
    Komanda: AG Racing
    Auto: Subaru Impreza GT
    Grupa: SG-4
    Klase: SG-4
    Ieskaite: Ieskaite
  • 30
    Aurimas Eidžiūnas
    Justas Barysas
    Komanda: Kauno automobilininkų sporto klubas
    Auto: Mitsubishi Evo IX
    Grupa: Open
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite
  • 31
    Remigijus Orvydas
    Domantas Mozūraitis
    Komanda: Ukmergės AMSK
    Auto: Subaru Impreza WRX
    Grupa: SG-4
    Klase: SG-4
    Ieskaite: Ieskaite
  • 32
    Kārlis Nebars
    Gundars Balodis
    Komanda: Kārlis Nebars
    Auto: BMW 330
    Grupa: 2WD Open
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite
  • 33
    Justas Simaška
    Titas Simaška
    Komanda: Mažeikių auto sporto klubas
    Auto: BMW 328
    Grupa: 2WD Open
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite Ieskaite
  • 34
    Ginas Petraitis
    Džeraldas Petraitis
    Komanda: Všį MV Sportas
    Auto: BMW Compact
    Grupa: 2WD
    Klase: 2WD
    Ieskaite: Ieskaite
  • 35
    Uldis Lepiksons
    Ainars Šteinbergs
    Komanda: Uldis Lepiksons
    Auto: Ford Puma
    Grupa: 2WD Open
    Klase: L10
    Ieskaite: Ieskaite
  • 36
    Arnis Alksnis
    Kaspars Zuģickis
    Komanda: Rallyworkshop - ERST Finance
    Auto: Peugeot 208
    Grupa: 2WD Open
    Klase: R2
    Ieskaite: Ieskaite
  • 37
    Ivars Liepiņš
    Jānis Sokolovs
    Komanda: VRR autosports
    Auto: Renault Clio
    Grupa: 2WD Open
    Klase: L10
    Ieskaite:
  • 38
    Deividas Gezevičius
    Tomas Nenartavičius
    Komanda: UKMERGES AMSK
    Auto: Honda Civic
    Grupa: 2WD Open
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite
  • 39
    Marius Dainys
    Tomas Klimašauskas
    Komanda: ZASK Akseleratorius
    Auto: VOLKSWAGEN GOLF
    Grupa: SG-2
    Klase: SG-2
    Ieskaite: Ieskaite
  • 40
    Marius Žiukelis
    Steponas Kriaučiūnas
    Komanda: Rokiškio ASK "Aukšta pavara"
    Auto: BMW 325
    Grupa: 2WD
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite
  • 41
    Mindaugas Kaminskas
    Mindaugas Bagonavičius
    Komanda: rally4fun
    Auto: FORD FIESTA
    Grupa: 2WD
    Klase: 2WD
    Ieskaite: Ieskaite
  • 42
    Reinis Trūps
    Beate Klipa
    Komanda: Reinis Trūps
    Auto: MG ZR
    Grupa: 2000
    Klase: L9
    Ieskaite: Ieskaite
  • 43
    Andris Putniņš
    Raimonds Gļauda
    Komanda: Andris Putniņš
    Auto: Rover 214
    Grupa: 2000
    Klase: L10
    Ieskaite: Ieskaite
  • 44
    Madars Dīriņš
    Gints Lasmanis
    Komanda: Gints Lasmanis
    Auto: Renault Clio
    Grupa: 2000
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite
  • 45
    Uldis Andersons
    Edgars Liepiņš
    Komanda: Uldis Andersons
    Auto: Renault Clio
    Grupa: 2000
    Klase:
    Ieskaite:
  • 46
    Marius Vėgėlė
    Renaldas Gegužinskas
    Komanda: Kauno automobilininkų sporto klubas
    Auto: BMW 325
    Grupa: 2WD
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite
  • 47
    Audronis Gulbinas
    Vytis Pauliukonis
    Komanda: AG RACING
    Auto: Honda Civic Type-R
    Grupa: 2000
    Klase: SG
    Ieskaite: Ieskaite
  • 48
    Jānis Burvis
    Roberts Eglītis
    Komanda: Uldis Andersons
    Auto: Renault Clio
    Grupa: 2000
    Klase: 2WD Open
    Ieskaite: Ieskaite
  • 49
    Karolis Vitas
    Paulius Špakauskas
    Komanda: ZASK Akseleratorius
    Auto: HONDA CIVIC
    Grupa: SG-2
    Klase: SG 2
    Ieskaite: Ieskaite
  • 50
    Andrew Holland
    Aleksandras Dainys
    Komanda: KAUNO AUTOKLUBAS
    Auto: Ford Escort
    Grupa: 2WD Open
    Klase: L7
    Ieskaite: Ieskaite
  • 52
    Šarūnas Aleknavičius
    Edvinas Žulys
    Komanda: AG-Racing
    Auto: Opel Astra
    Grupa: HIST 2WD
    Klase: 2WD
    Ieskaite: Ieskaite Ieskaite
  • 53
    Pēteris Dūka
    Jurģis Rāvietis
    Komanda: Pēteris Dūka
    Auto: Opel Corsa
    Grupa: 2000
    Klase: L9
    Ieskaite:
  • 55
    Mantas Drumžlys
    Mantas Gričius
    Komanda: AG Racing
    Auto: Opel Astra
    Grupa: SG-2
    Klase: SG2
    Ieskaite: Ieskaite
  • 56
    Rokas Varkalis
    Tomas Sakalauskis
    Komanda: Mažeikių auto sporto klubas
    Auto: Renault Clio
    Grupa: SG-2
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite
  • 57
    Julius Mališevičius
    Laimonas Mališevičius
    Komanda: Pakruojo ASK
    Auto: Opel Astra
    Grupa: SG-2
    Klase: Junior
    Ieskaite: Ieskaite
  • 58
    Vytautas Puodžiūnas
    Voicech Orševski
    Komanda: Voicech Orševski
    Auto: BMW 323
    Grupa: 2WD
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite
  • 59
    Saulius Zurlys
    Mindaugas Valiukas
    Komanda: ASK Autorikona
    Auto: BMW 328
    Grupa: 2WD
    Klase: 2WD
    Ieskaite: Ieskaite
  • 60
    Vytautas Kaziukonis
    Algirdas Pranckunas
    Komanda: Slalomo akademija
    Auto: BMW 323Ti
    Grupa: SG-3
    Klase: 2WD
    Ieskaite: Ieskaite
  • 61
    Andris Vovers
    Aldis Hanzens
    Komanda: V racing team
    Auto: BMW
    Grupa: Klasika 3000
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite
  • 62
    Aigars Tīdmanis
    Uldis Fjodorovs
    Komanda: Aigars Tīdmanis
    Auto: BMW 325
    Grupa: Klasika 3000
    Klase: Klasika 3000
    Ieskaite: Ieskaite
  • 63
    Jānis Grīnbergs
    Jānis Strazdiņš
    Komanda: Jānis Grīnbergs
    Auto: BMW 330
    Grupa: Klasika 3000
    Klase: L13
    Ieskaite: Ieskaite
  • 64
    Gints Lapsa
    Kaspars Linde
    Komanda: Gints Lapsa
    Auto: BMW 325
    Grupa: Klasika 3000
    Klase: Klasika 3000
    Ieskaite: Ieskaite
  • 65
    Mārtiņš Kļava
    Jānis Krūkliņš
    Komanda: Mārtiņš Kļava
    Auto: BMW 330
    Grupa: Klasika 3000
    Klase:
    Ieskaite:
  • 66
    Hubert Laskowski
    Adam Jaros
    Komanda: Car Speed Racing
    Auto: Peugeot 208 R2
    Grupa: 2WD Open
    Klase: Junior
    Ieskaite:
  • 67
    Fabio Schwarz
    Dennis Zenz
    Komanda: Fabio Schwarz
    Auto: Ford Fiesta
    Grupa: 2WD
    Klase: Junior- R2T
    Ieskaite:
  • 68
    Agris Freimanis
    Andris Pšečenko
    Komanda: Agris Freimanis
    Auto: GAZ 3503
    Grupa: 2WD Open
    Klase:
    Ieskaite:
  • 69
    Māris Dzērve
    Māris Renskumbergs
    Komanda: Māris Renskumbergs
    Auto: GAZ 53A
    Grupa: 2WD Open
    Klase:
    Ieskaite: