• 1
    Vaidotas Žala
    Andris Mālnieks
    Komanda: AGRORODEO
    Auto: Skoda Fabia R5
    Grupa: LARC1
    Klase: R5
    Ieskaite: Ieskaite
  • 2
    Teemu Asunmaa
    Jani Salo
    Komanda: Samsonas Motorsport
    Auto: Ford Fiesta N5+
    Grupa: LARC1
    Klase: Proto-R
    Ieskaite:
  • 3
    Giedrius Notkus
    Dalius Strizanas
    Komanda: ASK AUTORIKONA
    Auto: Mitsubishi Lancer Evo IX
    Grupa: LARC3
    Klase: L8
    Ieskaite: Ieskaite
  • 4
    Mārtiņš Sesks
    Māris Kulšs
    Komanda: Neiksans Rallysport
    Auto: Ford Fiesta NRC
    Grupa: LARC1
    Klase: Proto-R
    Ieskaite:
  • 5
    Vytautas Švedas
    Žilvinas Sakalauskas
    Komanda: JUTA KSK
    Auto: VW Polo R5
    Grupa: LARC1
    Klase: R5
    Ieskaite: Ieskaite
  • 7
    Jānis Vorobjovs
    Ivo Pūķis
    Komanda: Vorobjovs Racing
    Auto: Mitsubishi Mirage
    Grupa: LARC3
    Klase: L8
    Ieskaite: Ieskaite
  • 8
    Patrick O'Brien
    Stephen O'Brien
    Komanda: Samsonas Motorsport
    Auto: Mitsubishi Lancer Evo X
    Grupa: LARC2
    Klase: N4
    Ieskaite:
  • 9
    Martynas Samsonas
    Ervinas Snitkas
    Komanda: Samsonas Motorsport
    Auto: BMW M3X
    Grupa: LARC1
    Klase: Proto-R
    Ieskaite:
  • 11
    Eugenijus Sladkevičius
    Gediminas Saudargas
    Komanda: BŪKIME DRAUGE
    Auto: Mitsubishi Mirage
    Grupa: LARC3
    Klase: L8
    Ieskaite: Ieskaite
  • 14
    Gediminas Maškauskas
    Stasys Tarailė
    Komanda: Ask Gralis
    Auto: Mitsubishi Lancer Evo IX
    Grupa: LARC2
    Klase: N4
    Ieskaite: Ieskaite
  • 15
    Arthur Dityatev
    Sergey Trishin
    Komanda: Arthur Dityatev
    Auto: Subaru Impreza
    Grupa: LARC3
    Klase: L8
    Ieskaite:
  • 17
    Robert Kocik
    Grzegorz Rybak-Ostojski
    Komanda: ERK Rally
    Auto: Ford Fiesta R5
    Grupa: LARC1
    Klase: R5
    Ieskaite:
  • 18
    Igor Widlak
    Lukasz Wloch
    Komanda: PGS RT
    Auto: Mitsubishi Lancer Evo X
    Grupa: LARC3
    Klase: L8
    Ieskaite:
  • 20
    Jakub Greguła
    Grzegorz Dachowski
    Komanda: Subaru Poland Rally Team - Kelme
    Auto: Subaru Impreza STI
    Grupa: LARC2
    Klase: N4
    Ieskaite: Ieskaite
  • 21
    Alexander Gorelov
    Igor Skuridin
    Komanda: Vorobjovs Racing
    Auto: Mitsubishi Lancer Evo X
    Grupa: LARC2
    Klase: N4
    Ieskaite: Ieskaite
  • 22
    Artūras Daunoravičius
    Edgaras Urbanavičius
    Komanda: VšĮ BB KLUB
    Auto: Mitsubishi Lancer Evo IX RS
    Grupa: LARC3
    Klase: L8
    Ieskaite: Ieskaite
  • 23
    Nerijus Malasevicius
    Mindaugas Varža
    Komanda: MV sportas
    Auto: Ford Fiesta Proto
    Grupa: LARC3
    Klase: L8
    Ieskaite:
  • 24
    Jonas Sluckus
    Dainius Alekna
    Komanda: ASK Autorikona
    Auto: Mitsubishi Lancer Evo IX
    Grupa: LARC3
    Klase: L8
    Ieskaite: Ieskaite
  • 25
    Giedrius Firantas
    Matas Valiulis
    Komanda: Škoda Lietuva / Lexano
    Auto: BMW M3
    Grupa: LARC5
    Klase: L9
    Ieskaite: Ieskaite
  • 26
    Toni Gardemeister
    Mikko Heikkilä
    Komanda: Samsonas Motorsport
    Auto: BMW M3
    Grupa: LARC5
    Klase: L9
    Ieskaite:
  • 27
    Justas Tamašauskas
    Vaidas Šmigelskas
    Komanda: BŪKIME DRAUGE VŠĮ
    Auto: BMW M3
    Grupa: LARC5
    Klase: L9
    Ieskaite: Ieskaite
  • 28
    Robert Virves
    Rasmus Vesiloo
    Komanda: OT Racing
    Auto: Ford Fiesta R2T
    Grupa: LARC4
    Klase: R2 (Jun)
    Ieskaite:
  • 29
    Evaldas Joteika
    Arturas Šabanavičius
    Komanda: Samsonas motorsport
    Auto: VW Polo
    Grupa: LARC4
    Klase: L7
    Ieskaite: Ieskaite
  • 31
    Renaldas Šeinauskas
    Rūta Krikščiūnaitė
    Komanda: ASK Autorikona
    Auto: BMW 328
    Grupa: LARC5
    Klase: BMW Cup L9
    Ieskaite: Ieskaite
  • 32
    Gregor Jeets
    Kuldar Sikk
    Komanda: Tehase Auto
    Auto: Ford Fiesta R2T
    Grupa: LARC4
    Klase: R2T (Jun)
    Ieskaite:
  • 33
    Vladas Jurkevičius
    Edvinas Bieliauskas
    Komanda: Sportinio vairavimo centras
    Auto: Peugeot 208 R2
    Grupa: LARC4
    Klase: R2
    Ieskaite: Ieskaite
  • 34
    Benjamin Korhola
    Pekka Kelander
    Komanda: Pekka Kelander
    Auto: Ford Fiesta R2T
    Grupa: LARC4
    Klase: R2 (Jun)
    Ieskaite:
  • 35
    Deividas Gezevičius
    Tomas Nenartavičius
    Komanda: UKMERGES AMSK
    Auto: Honda Civic
    Grupa: LARC4
    Klase: L7
    Ieskaite: Ieskaite
  • 36
    Justas Simaška
    Titas Simaška
    Komanda: Mažeikių auto sporto klubas
    Auto: BMW 328
    Grupa: BMW Cup
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite Ieskaite
  • 38
    Dovilas Čiutelė
    Vytautas Ožiūnas
    Komanda: Kauno Automobilininkų Sporto Klubas
    Auto: BMW comact
    Grupa: BMW Cup
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite
  • 39
    Yury Osokin
    Nadezhda Filaretova
    Komanda: Vorobjovs Racing
    Auto: BMW M3
    Grupa: LARC5
    Klase: L9
    Ieskaite:
  • 40
    Audronis Gulbinas
    Vytis Pauliukonis
    Komanda: AG RACING
    Auto: Honda Civic Type-R
    Grupa: LARC6
    Klase: SG
    Ieskaite: Ieskaite Ieskaite
  • 41
    Aras Kalėda
    Arvydas Kalėda
    Komanda: Samsonas Motorsport
    Auto: BMW 320
    Grupa: BMW Cup
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite
  • 42
    Simonas Bieliauskas
    Julius Vandys
    Komanda: Mažeikių ASK
    Auto: BMW E36 Compact
    Grupa: BMW Cup
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite Ieskaite
  • 43
    Tadas Pupeikis
    Tomas Pupeikis
    Komanda: Mažeikių Auto Sporto Klubas
    Auto: BMW 323ti
    Grupa: BMW Cup
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite Ieskaite
  • 44
    Conrad Rüdiger
    Aaron Jungnickel
    Komanda: Kauno Automobilininku Sporto Klubas
    Auto: Lada VAZ VFTS 2105
    Grupa: LARC4
    Klase: L7
    Ieskaite:
  • 45
    Aurimas Eidžiūnas
    Justas Barysas
    Komanda: Kauno automobilininkų sporto klubas
    Auto: Lada 2105 VFTS Replica
    Grupa: LARC4
    Klase: L7
    Ieskaite: Ieskaite
  • 46
    Drew Holland
    Aleksandras Dainys
    Komanda: KAUNO AUTOKLUBAS
    Auto: Ford Escort
    Grupa: LARC4
    Klase: L7
    Ieskaite: Ieskaite
  • 47
    Lukas Vajinskis
    Vitas Vajinskis
    Komanda: ASK Šilalė
    Auto: Honda Civic Type-R
    Grupa: LARC6
    Klase: SG (Jun)
    Ieskaite: Ieskaite
  • 48
    Marius Vėgėlė
    Renaldas Gegužinskas
    Komanda: Kauno automobilininkų sporto klubas
    Auto: BMW 325
    Grupa: BMW Cup
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite Ieskaite
  • 49
    Evaldas Gezevičius
    Šarūnas Gumauskas
    Komanda: Ukmergės AMSK
    Auto: Opel Kadett
    Grupa: LARC6
    Klase: SG (Jun)
    Ieskaite: Ieskaite
  • 50
    Darius Biesevičius
    Audrius Šošas
    Komanda: Automotoprojektai VŠĮ
    Auto: Porsche Cayman
    Grupa: LARC5
    Klase: L9
    Ieskaite:
  • 51
    Mantas Jurgaitis
    Martynas Drūlia
    Komanda: GSR MOTORSPORT
    Auto: BMW E90
    Grupa: LARC5
    Klase: L9
    Ieskaite: Ieskaite
  • 52
    Valerijus Afanasjevas
    Mindaugas Valiukas
    Komanda: ASK Autorikona
    Auto: BMW 328
    Grupa: BMW Cup
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite
  • 53
    Marius Žiukelis
    Steponas Kriaučiūnas
    Komanda: Rokiškio ASK
    Auto: BMW 325
    Grupa: BMW Cup
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite
  • 54
    Mindaugas Vijeikis
    Mantas Kutka
    Komanda: Demontas
    Auto: Toyota Land Cruiser
    Grupa: 4x4
    Klase:
    Ieskaite:
  • 56
    Maris Dzerve
    Maris Renskumbergs
    Komanda: Agris Freimanis
    Auto: GAZ 53A
    Grupa: GAZ
    Klase:
    Ieskaite:
  • 57
    Agris Freimanis
    Andris Pšečenko
    Komanda: Agris Freimanis
    Auto: GAZ 3503
    Grupa: GAZ
    Klase:
    Ieskaite:
  • 61
    Egidijus Gelūnas
    Kristupas Adinavičius
    Komanda: ADMA-Reimpex
    Auto: Mitsubishi Lancer Evo VIII
    Grupa: Open
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite
  • 62
    Arūnas Černius
    Jolanta Ščiglinskienė
    Komanda: FLAMERIS RACING SK
    Auto: Subaru Impreza WRX STI
    Grupa: Open
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite
  • 63
    Marius Dainys
    Tomas Klimasauskas
    Komanda: ZASK Akseleratorius
    Auto: VW Golf
    Grupa: SG-2
    Klase: SG-2
    Ieskaite: Ieskaite
  • 64
    Ginas Petraitis
    Džeraldas Petraitis
    Komanda: VšĮ MV Sportas
    Auto: BMW Compact
    Grupa: 2WD
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite
  • 65
    Remigijus Dzvankauskas
    Svajūnas Kuizinas
    Komanda: Kelmės ASK
    Auto: Honda Civic TypeR
    Grupa: 2WD
    Klase: 2WD
    Ieskaite: Ieskaite
  • 66
    Mindaugas Kaminskas
    Mindaugas Bagonavičius
    Komanda: rally4fun
    Auto: Ford Fiesta
    Grupa: 2WD
    Klase: 2WD
    Ieskaite: Ieskaite
  • 67
    Karolis Kairys
    Marius Kairys
    Komanda: VŠĮ Ralio draugai
    Auto: Subaru Impreza STI
    Grupa: SG-4
    Klase: SG-4
    Ieskaite: Ieskaite
  • 69
    Damir Iakvashev
    Viktor Pozern
    Komanda: IAKVASHEV DAMIR
    Auto: BMW 316 TI
    Grupa: LARC3
    Klase:
    Ieskaite:
  • 70
    Karolis Vitas
    Paulius Špakauskas
    Komanda: ZASK Akseleratorius
    Auto: Honda Civic
    Grupa: SG-2
    Klase: SG-2
    Ieskaite: Ieskaite
  • 71
    Šarūnas Aleknavičius
    Edvinas Žulys
    Komanda: AG-Racing
    Auto: Opel Astra
    Grupa: 2WD
    Klase: 2WD
    Ieskaite: Ieskaite
  • 73
    Lukas Pečeliūnas
    Gediminas Satkus
    Komanda: AG Racing
    Auto: Subaru Impreza GT
    Grupa: SG-4
    Klase: SG-4
    Ieskaite: Ieskaite
  • 74
    Regimantas Šapranauskas
    Nerijus Genys
    Komanda: Protego by N40 vyrų autoklubas
    Auto: Honda Civic Type R
    Grupa: SG-2
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite
  • 75
    Mantas Drumžlys
    Mantas Gričius
    Komanda: AG RACING
    Auto: Opel Astra GSI 16V
    Grupa: SG-2
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite
  • 76
    Daumantas Zamokas
    Vaidotas Orantas
    Komanda: Autorikona ASK
    Auto: BMW e36
    Grupa: SG-3
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite
  • 79
    Kęstutis Balčiūnas
    Ernesta Globytė
    Komanda: VŠĮ Greičio broliai
    Auto: BMW 318
    Grupa: 2WD
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite
  • 80
    Paulius Povilionis
    Henrikas Pupelis
    Komanda: Kauno Autoklubas
    Auto: Opel Astra GSI
    Grupa: SG-2
    Klase: SG-2
    Ieskaite: Ieskaite
  • 81
    Povilas Čaikauskas
    Tomas Palavinskas
    Komanda: ASK AUTORIKONA
    Auto: Opel Astra GSi
    Grupa: SG-2
    Klase: (Jun)
    Ieskaite: Ieskaite
  • 01
    Marek Poniewierka
    Dagmara Poniewierka
    Komanda: Rally4fun.pl
    Auto: Subaru Impreza
    Grupa: 4WD
    Klase: 0
    Ieskaite:
  • 02
    Adomas Kepalas
    Ieva Kepalienė
    Komanda: Adomas Kepalas
    Auto: Opel astra
    Grupa: 2WD
    Klase: 0
    Ieskaite:
  • 03
    Saimonas Daudžvardis
    Linas Brekys
    Komanda: Saimonas
    Auto: Opel Kadett
    Grupa: 2WD
    Klase: 0
    Ieskaite:
  • 04
    Ovidijus Knyšius
    Komanda: Ovidijus Knyšius
    Auto: BMW E36
    Grupa: 2WD
    Klase: 0
    Ieskaite:
  • 05
    Tomas Zaksas
    Giedrius Labenskas
    Komanda: Bukime drauge Všį
    Auto: Renault clio
    Grupa: 2WD
    Klase: 0
    Ieskaite: