• 1
    Giedrius Notkus
    Dalius Strizanas
    Komanda: ASK AUTORIKONA
    Auto: Mitsubishi Lancer Evo IX
    Grupa: LARC3
    Klase: L8
    Ieskaite: Ieskaite
  • 2
    Vaidotas Žala
    Andris Mālnieks
    Komanda: AGRORODEO
    Auto: Skoda Fabia R5
    Grupa: LARC1
    Klase: R5
    Ieskaite: Ieskaite
  • 3
    Vytautas Švedas
    Mindaugas Čepulis
    Komanda: JUTA KSK
    Auto: Mitsubishi Lancer Evo IX
    Grupa: LARC2
    Klase: N4
    Ieskaite: Ieskaite
  • 4
    Linas Vaškys
    Laurynas Paškevičius
    Komanda: Mažeikių Auto Sporto Klubas/Uno Transport
    Auto: Mitsubishi Lancer Evo IX
    Grupa: LARC1
    Klase: L8
    Ieskaite: Ieskaite
  • 5
    Jaroslav Orsák
    Jindřiška Žáková
    Komanda: A-Team
    Auto: Ford Fiesta R5
    Grupa: LARC1
    Klase: R5
    Ieskaite:
  • 6
    Ramūnas Čapkauskas
    Kastytis Torrau
    Komanda: Všį Čapkausko autosportas
    Auto: Mitsubishi Lancer Evo IX
    Grupa: LARC3
    Klase: L8
    Ieskaite: Ieskaite
  • 7
    Egidijus Valeiša
    Mindaugas Varža
    Komanda: 4RACE/SKUBA
    Auto: Ford Fiesta R5
    Grupa: LARC1
    Klase: R5
    Ieskaite: Ieskaite
  • 8
    Antonin Tlustak
    Ivo Vybiral
    Komanda: Tlustak Antonin
    Auto: Skoda Fabia R5
    Grupa: LARC1
    Klase: R5
    Ieskaite:
  • 9
    Eugenijus Sladkevičius
    Gediminas Saudargas
    Komanda: BŪKIME DRAUGE
    Auto: Mitsubishi Mirage
    Grupa: LARC3
    Klase: L8
    Ieskaite: Ieskaite
  • 10
    Siarhei Viazovich
    Dzmitry Akhremchyk
    Komanda: General Financing team Pitlane
    Auto: Mitsubishi Lancer Evo X
    Grupa: LARC2
    Klase: N4
    Ieskaite: Ieskaite
  • 14
    Nerijus Anužis
    Algirdas Pranckūnas
    Komanda: Būkime drauge VšĮ
    Auto: Mitsubishi Lancer Evo X
    Grupa: LARC3
    Klase: L8
    Ieskaite: Ieskaite
  • 15
    Gediminas Maškauskas
    Stasys Tarailė
    Komanda: AG Racing
    Auto: Mitsubishi Lancer Evo IX
    Grupa: LARC2
    Klase: N4
    Ieskaite: Ieskaite
  • 16
    Jonas Sluckus
    Povilas Reisas
    Komanda: ASK Autorikona
    Auto: Mitsubishi Lancer Evo X RS
    Grupa: LARC2
    Klase: N4
    Ieskaite: Ieskaite
  • 17
    Artūras Daunoravičius
    Edgaras Urbanavičius
    Komanda: VšĮ BB KLUB
    Auto: Mitsubishi Lancer EVO IX RS
    Grupa: LARC3
    Klase: L8
    Ieskaite: Ieskaite
  • 18
    Justas Tamašauskas
    Vaidas Šmigelskas
    Komanda: BŪKIME DRAUGE VŠĮ
    Auto: BMW M3
    Grupa: LARC5
    Klase: L9
    Ieskaite: Ieskaite
  • 19
    Jonas Pipiras
    Aisvydas Paliukėnas
    Komanda: General Financing team Pitlane
    Auto: Ford Fiesta R2T
    Grupa: LARC4
    Klase: R2
    Ieskaite: Ieskaite
  • 20
    Evaldas Joteika
    Arturas Šabanavičius
    Komanda: AUTO MOTO PROJEKTAI
    Auto: VW Polo
    Grupa: LARC4
    Klase: L7
    Ieskaite: Ieskaite
  • 21
    Vladas Jurkevičius
    Edvinas Bieliauskas
    Komanda: Sportinio vairavimo centras
    Auto: Peugeot 208 R2
    Grupa: LARC4
    Klase: R2
    Ieskaite: Ieskaite
  • 22
    Renaldas Šeinauskas
    Rūta Krikščiūnaitė
    Komanda: ASK Autorikona
    Auto: BMW 328
    Grupa: LARC5
    Klase: L9
    Ieskaite: Ieskaite
  • 23
    Deividas Gezevičius
    Tomas Nenartavičius
    Komanda: UKMERGES AMSK
    Auto: Opel Astra
    Grupa: LARC4
    Klase: L7
    Ieskaite: Ieskaite
  • 24
    Vytautas Dusevičius
    Egidijus Vaišutis
    Komanda: FLAMERIS RACING SK
    Auto: BMW Compact 318
    Grupa: LARC6
    Klase: SG
    Ieskaite: Ieskaite
  • 25
    Justas Simaška
    Aurimas Kropas
    Komanda: Mažeikių auto sporto klubas
    Auto: BMW 328
    Grupa: BMW Cup
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite Ieskaite
  • 26
    Tomas Mačkinis
    Arnoldas Petkevičius
    Komanda: ASK Autorikona
    Auto: Opel Astra GSi
    Grupa: LARC6
    Klase: SG
    Ieskaite: Ieskaite
  • 27
    Laurynas Diržininkas
    Mindaugas Valiukas
    Komanda: ASK Autorikona
    Auto: Ford Fiesta R2
    Grupa: LARC4
    Klase: R2
    Ieskaite: Ieskaite
  • 28
    Drew Holland
    Aleksandras Dainys
    Komanda: KAUNO AUTOKLUBAS
    Auto: Ford Escort
    Grupa: LARC4
    Klase: L7
    Ieskaite: Ieskaite
  • 29
    Aurimas Buteikis
    Dovydas Ketvirtis
    Komanda: Ukmerges AMSK
    Auto: Honda Civic Type-R
    Grupa: LARC4
    Klase: L7
    Ieskaite: Ieskaite
  • 30
    Audronis Gulbinas
    Vytis Pauliukonis
    Komanda: AG RACING
    Auto: Honda Civic Type-R
    Grupa: LARC6
    Klase: SG
    Ieskaite: Ieskaite Ieskaite
  • 31
    Dovilas Čiutelė
    Pranciulis Daivanas
    Komanda: KAUNO AUTOMOBILININKŲ SPORTO KLUBAS
    Auto: BMW
    Grupa: BMW Cup
    Klase:
    Ieskaite:
  • 32
    Tadas Pupeikis
    Tomas Pupeikis
    Komanda: Mažeikių Auto Sporto Klubas
    Auto: BMW 318ti
    Grupa: BMW Cup
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite Ieskaite
  • 33
    Evaldas Gezevičius
    Šarūnas Gumauskas
    Komanda: Ukmergės AMSK
    Auto: Opel Kadett
    Grupa: LARC6
    Klase: SG
    Ieskaite: Ieskaite
  • 35
    Lukas Vajinskis
    Vitas Vajinskis
    Komanda: ASK Šilalė
    Auto: Honda Civic Type-R
    Grupa: LARC6
    Klase: SG
    Ieskaite: Ieskaite
  • 36
    Aurimas Eidžiūnas
    Justas Barysas
    Komanda: KAUNO AUTOMOBILININKŲ SPORTO KLUBAS
    Auto: Lada 2105 VFTS Replica
    Grupa: LARC4
    Klase: L7
    Ieskaite: Ieskaite
  • 37
    Regimantas Raguotis
    Žygimantas Raguotis
    Komanda: AUTORALIS
    Auto: VAZ 2106
    Grupa: Classic Cup
    Klase:
    Ieskaite:
  • 38
    Egidijus Gelūnas
    Kristupas Adinavičius
    Komanda: SR Team
    Auto: Mitsubishi Lancer Evo VIII
    Grupa: Open
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite
  • 39
    Vitalijus Plastininas
    Giedrius Šileikis
    Komanda: Mažeikių auto sporto klubas
    Auto: Mitsubishi Lancer Evolution
    Grupa: Open
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite
  • 40
    Karolis Kairys
    Marius Kairys
    Komanda: VŠĮ Ralio draugai
    Auto: Subaru Impreza STI
    Grupa: SG-4
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite
  • 41
    Arūnas Černius
    Jolanta Ščiglinskienė
    Komanda: FLAMERIS RACING SK
    Auto: Subaru Impreza WRX STI
    Grupa: Open
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite
  • 42
    Simonas Bieliauskas
    Julius Vandys
    Komanda: Mažeikių ASK
    Auto: BMW E36 Compact
    Grupa: BMW Cup
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite Ieskaite
  • 43
    Remigijus Dzvankauskas
    Svajūnas Kuizinas
    Komanda: Kelmės ASK
    Auto: Honda Civic Type-R
    Grupa: 2WD
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite
  • 44
    Dainius Pranys
    Lukas Baltramiejunas
    Komanda: Dainius Pranys
    Auto: BMW 318
    Grupa: SG-2
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite
  • 45
    Ginas Petraitis
    Džeraldas Petraitis
    Komanda: MV Sportas
    Auto: BMW Compact
    Grupa: 2WD
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite
  • 46
    Marius Dainys
    Tomas Klimasauskas
    Komanda: ZASK Akseleratorius
    Auto: VOLKSWAGEN GOLF
    Grupa: SG-2
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite
  • 47
    Mindaugas Kaminskas
    Mindaugas Bagonavičius
    Komanda: rally4fun
    Auto: FORD FIESTA
    Grupa: 2WD
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite
  • 48
    Regimantas Šapranauskas
    Nerijus Genys
    Komanda: N40 vyrų autoklubas
    Auto: Honda Civic Type R
    Grupa: SG-2
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite
  • 49
    Karolis Vitas
    Paulius Špakauskas
    Komanda: ZASK Akseleratorius
    Auto: HONDA CIVIC
    Grupa: SG-2
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite
  • 50
    Mantas Kutka
    Mindaugas Vijeikis
    Komanda: Demontas Racing team
    Auto: Peugeot 306
    Grupa: SG-2
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite
  • 51
    Marius Žiukelis
    Steponas Kriaučiūnas
    Komanda: Rokiškio ASK
    Auto: BMW 325
    Grupa: 2WD
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite
  • 52
    Paulius Baltrukėnas
    Martynas Baltakis
    Komanda: ASK autoralis
    Auto: VW Golf
    Grupa: SG-2
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite
  • 53
    Šarūnas Aleknavičius
    Edvinas Žulys
    Komanda: Bukime drauge VšĮ
    Auto: Opel Astra
    Grupa: 2WD
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite
  • 54
    Alfonsas Žiūkas
    Marius Žiūkas
    Komanda: VSI MV sportas
    Auto: VW Golf
    Grupa: 2WD
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite
  • 55
    Lukas Kazlaukas
    Andrius Petruškevičius
    Komanda: N40 Vyrų Autoklubas
    Auto: Renault Clio Sport
    Grupa: SG-2
    Klase: SG
    Ieskaite: Ieskaite
  • 56
    Eligijus Maračinskas
    Andrius Čižauskas
    Komanda: ZASK AKSELERATORIUS
    Auto: Opel astra
    Grupa: SG-1
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite
  • 57
    Vaidotas Paškevičius
    Gytis Vercinskas
    Komanda: Vaidotas Paškevičius
    Auto: Mitsubishi Pajero Evolution
    Grupa: 4x4 Cup
    Klase:
    Ieskaite:
  • 58
    Aldis Vilcāns
    Daira Vilcāne
    Komanda: VAMotorsports
    Auto: Toyota Land Cruiser
    Grupa: 4x4 Cup
    Klase:
    Ieskaite:
  • 01
    Paulius Novakas
    Mykolas Stravinskas
    Komanda: Paulius Novakas
    Auto: Subaru Impreza
    Grupa: 4x4 Cup
    Klase:
    Ieskaite:
  • 02
    Marek Poniewierka
    Dagmara Poniewierka
    Komanda: ERK RALLY
    Auto: Subaru Impreza
    Grupa: LARC1
    Klase:
    Ieskaite:
  • 03
    Julius Mališevičius
    Laimonas Mališevičius
    Komanda: Pakruojo ASK
    Auto: Opel Astra
    Grupa: 2WD
    Klase:
    Ieskaite:
  • 04
    Artūras Stelionis
    Domas Sabaitis
    Komanda: Domas Sabaitis
    Auto: Audi 80
    Grupa: LARC1
    Klase:
    Ieskaite:
  • 05
    Ovidijus Knyšius
    Nerijus Kliokys
    Komanda: Ovidijus Knyšius
    Auto: BMW E36
    Grupa: BMW Cup
    Klase:
    Ieskaite: