• Rally Liepāja garākais izaicinājums vēsturisko auto regularitātes rallija dalībniekiem

  10:15 10. jūnijs, 2019

  Rally Liepāja garākais izaicinājums vēsturisko auto regularitātes rallija dalībniekiem

  Maija izskaņā notikušajā Rally Liepāja, garāko sportisko distanci veica ne FIA Eiropas rallija čempionāta, ne arī Latvijas rallija čempionāta dalībnieki, bet gan vēsturisko auto regularitātes sacensību Youngtimer Rally Liepāja dalībnieki. Ekipāžām Talsu un Liepājas apkārtnē divu dienu garumā bija jāveic 219,46 km gara distance, kas ir par 13,50km vairāk kā rallija sporta auto.

  Lasīt tālāk
 • Rally Liepāja ātrumposmos par uzvaru cīnās arī historic sport ekipāžas

  13:35 6. jūnijs, 2019

  Rally Liepāja ātrumposmos par uzvaru cīnās arī historic sport ekipāžas

  FIA Eiropas rallija čempionāta un Latvijas rallija čempionāta posma Rally Liepāja laikā 25. maija ātrumposmos startēja arī Historic Sport ieskaites vēsturiskās automašīnas. Rallijā kopumā piedalījās 12 ekipāžas, kas iedalītas trīs grupās – Historic (absolūtais vērtējums), Historic 2WD (vientilta automašīnas) un Historic Lada (VAZ ražoti auto). No starta līdz finišam, ekipāžām Mundigciemā, Strazdē un Mordangā bija jāveic četri ātrumposmi, ar kopējo sportisko distanci 84,31 km.

  Lasīt tālāk
 • Rally Liepāja laikā noskaidroti rallijsprinta sacensību uzvarētāji

  16:15 30. maijs, 2019

  Rally Liepāja laikā noskaidroti rallijsprinta sacensību uzvarētāji

  Sestdien, 25. maijā Talsu apkārtnes ātrumposmos norisinājās Latvijas rallijsprinta čempionāta un kausa izcīņas trešais posms. Sacensībās piedalījās 17 ekipāžas, kas cīnījās par uzvaru piecās ieskaites klasēs – 4WD, 2000, 4WD Open, 2WD Open, Klasika 3000, kā arī īpaši jauniešiem izveidotajā ieskaitē Juniors. Dalībniekiem Mundigciemā, Strazdē un Mordangā izveidotajos ātrumposmos kopumā bija jāveic 57,81 km gara sportiskā distance.

  Lasīt tālāk
 • Atskats uz ralliju Liepāja 2019 (Autosports =LV)

  10:58 30. maijs, 2019

  Atskats uz ralliju Liepāja 2019 (Autosports =LV)

  Šajā Autosports =LV= izlaidumā īss atskats uz Latvijas rallija čempionāta 3. un 4. posmu!

  Lasīt tālāk
 • Rally Liepāja noslēdzas ar Olivera Solberga uzvaru, Mārtiņš Sesks labāko trijniekā

  22:30 26. maijs, 2019

  Rally Liepāja noslēdzas ar Olivera Solberga uzvaru, Mārtiņš Sesks labāko trijniekā

  Šodien Liepājas apkaimē ar ātrumposmiem Aizputē, Durbē, Priekulē, Skrundā un Vaiņodē noslēdzies FIA Eiropas rallija čempionāta 2019. gada sezonas trešais posms Rally Liepāja. Par sacensību uzvarētāju absolūtajā ieskaitē kļuva zviedrs Olivers Solbergs (Volkswagen Polo GTI R5), kurš nodrošināja uzvaru arī ERC1 Junior ieskaitē. Otrajā vietā palika pagājušā gada Eiropas rallija čempions Aleksejs Lukjaņuks (Citroën C3 R5), no Solberga atpaliekot par 22,7 sekundēm. Pozitīvas emocijas vietējai publikai sniedza Mārtiņš Sesks (Škoda Fabia R5), nosargājot trešo vietu savā pirmajā startā ar R5 automašīnu. No pirmās vietas Sesku šķīra 57,4 sekundes.

  Lasīt tālāk
 • LMT Autosporta Akadēmijas rallija ekipāžai Sesks/Caune mājas posmā Rally Liepāja spoža debija ar pilnpiedziņas auto

  19:20 26. maijs, 2019

  LMT Autosporta Akadēmijas rallija ekipāžai Sesks/Caune
mājas posmā Rally Liepāja spoža debija ar pilnpiedziņas auto

  Nedēļas nogalē LMT Autosporta Akadēmijas ekipāža Mārtiņš Sesks ar stūrmani Krišjāni Cauni pirmo reizi oficiālās rallija sacensībās piedalījās ar pilnpiedziņas R5 klases automašīnu. Latvijā notikušajā FIA Eiropas rallija čempionāta trešajā posmā Rally Liepāja, startējot ar Škoda Fabia R5 auto, ekipāža pārsteidza ar augstvērtīgu un stabilu braukšanu no starta līdz pat finiša esatakādei pēc vairāk kā 206 kilometrus garas sportiskās distances, Rally Liepāja finišu sasniedzot kopvērtējuma trešajā vietā.

  Lasīt tālāk
 • Rally Liepāja pirmās dienas finišā ātrākais Olivers Solbergs

  21:15 25. maijs, 2019

  Rally Liepāja pirmās dienas finišā ātrākais Olivers Solbergs

  Šodien ar ātrumposmiem Talsu puses Mundigciemā, Strazdē un Mordangā sākās FIA Eiropas rallija čempionāta 2019. gada sezonas trešais posms Rally Liepāja. Uzrādot ātrāko laiku četros no pieciem notikušajiem ātrumposmiem un izcīnot Talsu pilsētas specbalvu, par sacensību līderi kļuvis norvēģis Olivers Solbergs (Volkswagen Polo GTI R5).

  Lasīt tālāk
 • Rally Liepāja 2019

  09:49 25. maijs, 2019

  Rally Liepāja 2019

  Ar krāšņu atklāšanu Liepājā tiek dots starts Latvijas rallija čempionāta trešajam posmam!

  Lasīt tālāk
 • Olivers Solbergs ātrākais Rally Liepāja kvalifikācijas ātrumposmā

  19:27 24. maijs, 2019

  Olivers Solbergs ātrākais Rally Liepāja kvalifikācijas ātrumposmā

  Šodien Liepājas pusē, Durbes novadā ar kvalifikācijas ātrumposmu QS Fristads sākās FIA Eiropas rallija čempionāta 2019. gada trešais posms Rally Liepāja. Ātrāko laiku 3,02km garajā pārbaudījumā uzrādīja Olivers Solbergs (Volkswagen Polo GTI R5), kuram seko 2018. gada Eiropas rallija čempions Aleksejs Lukjaņuks (Citroën C3 R5), bet ātrāko trijnieku noslēdz čehu jaunais talants Filips Marešs (Škoda Fabia R5).

  Lasīt tālāk
 • Šons Džonstons: no braukšanas simulatorā līdz karjerai autosportā

  00:47 24. maijs, 2019

  Šons Džonstons: no braukšanas simulatorā līdz karjerai autosportā

  Līdz savam pirmajam startam rallijā katram braucējam ir savs stāsts, tomēr amerikānis Šons Džonstons savu karjeru izveidojis, pateicoties sacīkšu simulatoriem, kas straujiem soļiem iegūst popularitāti visdažādākajās motorsporta disciplīnās. Pēc daudz dažādiem karjeras līkločiem ceļš viņu šonedēļ ir atvedis uz Liepāju.

  Lasīt tālāk
 • Uz starta arī vēsturiskās regularitātes ekipāžas

  00:30 24. maijs, 2019

  Uz starta arī vēsturiskās regularitātes ekipāžas

  2019. gada Rally Liepāja startēs arī vēsturisko auto regularitātes sacensības Youngtimer Rally Liepāja. Divu sacensību dienu laikā šiem senajiem spēkratiem būs jāveic kopumā 219km, kuru laikā dalībnieki sacentīsies, lai finišā būtu nevis ātrākā, bet gan precīzākā ekipāža!

  Lasīt tālāk
 • Rally Liepāja dalībnieku parāde

  23. maijs, 2019

  Piektdienas vakarā liepājnieki un pilsētas viesi ir aicināti uz koncertzāles Lielais Dzintars pusi, kur Jūras un Radio ielas krustojumā varēs redzēt visus rallija dalībniekus. Atšķirībā no pagājušā gada, kad parādē devās tikai vadošie braucēji, šogad Liepājas ielās izbrauks visas Rally Liepāja ekipāžas. Parādes norisei laika posmā piektdien, 24.maijā no plkst. 20:30.

  Lasīt tālāk
 • Rally Liepāja suvenīri

  23. maijs, 2019

  No šodienas tirdzniecībā pieejami Rally Liepāja suvenīri. T-kreklus, krūzītes un citus suvenīrus ar Rally Liepāja tematiku iespējams iegādāties Sportland tirdzniecības vietā!

  Lasīt tālāk
 • Paulo Nobre: rallijs ir kā vīruss, kas nonāk asinīs un vairs tās nepamet

  23. maijs, 2019

  Rallijs allaž pulcējis kopā cilvēkus no visdažādākajām sfērām. Tas attiecas ne vien uz līdzjutējiem, bet arī pašiem braucējiem. Spilgts piemērs šai ziņā ir brazīlietis Paulo Nobre. Savas karjeras laikā viņš paguvis būt gan Sociedade Esportiva Palmeiras futbola kluba prezidents, gan jurists, bet nu arvien biežāk Paulo redzam pie rallija mašīnas stūres.

  Lasīt tālāk
 • Latviešu jaunās autosporta zvaigznes eksperimentēs ERC posmā Rally Liepāja

  23. maijs, 2019

  Šogad Rally Liepāja FIA Eiropas rallija čempionāta ieskaitei ir pieteikušās trīs latviešu rallija ekipāžas, kas katra šo ralliju var dēvēt par sava veida eksperimentu – ja vienai tas būs atgriešanās rallijā, tad divām citām ekipāžām tas būs jauns piedzīvojums ar nepierastu un neierastu sporta tehniku. Lai vai kā, visas ekipāžas sagaida atbalstu no rallija līdzjutējiem un centīsies sasniegt iespējami labāko rezultātu.

  Lasīt tālāk
 • Olivers Solbergs: Rally Liepāja man faktiski ir kā mājas rallijs

  22. maijs, 2019

  Lai gan automašīnu uz publiskiem ceļiem drīkst vadīt tikai no 18 gadu vecuma, Latvijas rallija čempionātā izdevība sevi pierādīt ir arī jaunākiem censoņiem. Viens no tādiem ir Olivers Solbergs. 17 gadu vecumā Sports Racing Technologies komandas talants pēc uzvarām rallijā Sarma un Alūksnes rallijā atrodas Latvijas rallija čempionāta absolūtās ieskaites kopvērtējuma galvgalī un ir apņēmības pilns savu talantu apliecināt arī šonedēļ.

  Lasīt tālāk
 • Lukašs Habajs: Rally Liepāja domāts lielajiem puišiem

  22. maijs, 2019

  FIA Eiropas rallija čempionātā šosezon aizvadīti jau divi posmi. Pēc tiem kopvērtējuma līdera lomu uzņēmies latviešu komandas Sports Racing Technologies braucējs Lukašs Habajs no Polijas. Tieši viņam būs tas gods Rally Liepāja startēt ar pirmo numuru.

  Lasīt tālāk
 • Georgs Gross: joprojām atceros Talsu ātrumposmus un cīņas ar Vasaraudzi

  21. maijs, 2019

  Igauņu autosportisti allaž pratuši sevi pierādīt uz starptautiskās rallija skatuves. Mūsu ziemeļu kaimiņu veiksmes stāstā lielu lomu spēlē arī Georgs Gross, kurš vietējā čempionātā triumfējis trīs reizes. Latvijas autosporta fani jau būs pazīstami ar Grosu, kurš savā Ford Focus WRC spēkratā atstājis pēdas arī Latvijas ceļos, izcīnot uzvaras Talsos, Gulbenē, Madonā un Kurzemē. Šoreiz pienācis laiks izmēģināt savus spēkus Rally Liepāja ietvaros – un darīt to ar jaunākās paaudzes Ford Fiesta WRC.

  Lasīt tālāk
 • Rally liepāja atklās (un noslēgs) rallija vasaras sezonu Latvijā

  21. maijs, 2019

  Rally Liepāja maija pēdējā nedēļas nogalē no ziemas miega pamodinās Latvijas rallija čempionāta dalībniekus, kuri pēdējo reizi tikās divos čempionāta posmos sniegotos Austrumlatvijas ceļos. Līdz šim tradicionāli vasaras sezonu čempionātā atklāja Rally Talsi, bet šogad, no 24. līdz 26. maijam, tas būs Rally Liepāja, kas sāksies Talsos, bet noslēgsies Liepājā. Pēc Rally Liepāja, divi noslēdzošie Latvijas rallija čempionāta posmi notiks Igaunijā.

  Lasīt tālāk
 • Rally Liepāja turpināsies cīņa par FIA Eiropas rallija čempionāta punktiem

  20. maijs, 2019

  FIA Eiropas rallija čempionātā (ERC) Rally Liepāja ieņem ļoti nozīmīgu lomu – kopumā Talsu un Liepājas apkārtnē esošo labāko ātrumposmu asorti piešķirs punktus visās deviņās ERC ieskaites grupās. Tāpēc vēl pirms Rally Liepāja starta ir vērts aplūkot kāda ir situācija čempionāta ieskaitē.

  Lasīt tālāk
 • Futoši Murase: Rally Liepāja piepildīs sen lolotu sapni

  16. maijs, 2019

  No 24. līdz 26. maijam gleznainajos Kurzemes ceļos savus spēkus pārbaudīs ne vien spožākie rallija talanti no Latvijas, bet arī Eiropas meistari. Ar to gan jau tā plašā Rally Liepāja ģeogrāfija nebeidzas. Dalībnieku sarakstā atrodams arī Japānas karogs. Kopā ar pieredzējušo stūrmani Edgaru Svenci uz starta stāsies arī japānis Futoši Murase.

  Lasīt tālāk
 • Reinim Nitišam jauns izaicinājums: starts rally Liepāja ar aizmugures piedziņas Abarth 124

  15. maijs, 2019

  Reinis Nitišs startēs FIA Eiropas rallija čempionāta posmā Rally Liepāja, kurā jēkabpilieti jau atkal sagaida ne mazums izaicinājumu. Dalība sacensībās paredzēta ar aizmugures piedziņas Abarth 124 Rally auto, bet stūrmaņa krēslā redzēsim pieredzējušo Māri Kulšu. Eiropas rallija čempionāta posms Rally Liepāja notiks 24.-26. maijā.

  Lasīt tālāk
 • Marijans Grībels: policists, rallija pilots, čempions

  10. maijs, 2019

  FIA Eiropas rallija čempionāts ir lieliska iespēja talantīgākajiem rallija braucējiem nostiprināt savas prasmes un veikt nepieciešamos soļus pa karjeras kāpnēm. Vācu rallija braucējs Marijans Grībels to lieliski izbaudīja uz savas ādas, uzvarot 2016. gada Junior U27 un 2017. gada Junior U28 ieskaitēs, kas vēlāk palīdzēja gūt vērtīgu pieredzi arī pasaules rallija čempionātā. 2019. gadā Grībels nolēmis atgriezties Rally Liepāja – sacensībās, kurām viņa karjerā ir īpaša nozīme.

  Lasīt tālāk
 • LMT Autosporta Akadēmijas rallija pilota Mārtiņa Seska pirmais starts ar pilnpiedziņas auto būs Rally Liepāja

  26. aprīlis, 2019

  2018. gada FIA Eiropas junioru rallija čempions U27 klasē Mārtiņš Sesks debiju ar pilnpiedziņas R5 klases auto aizvadīs Latvijā. LMT Autosporta Akadēmijas rallija ekipāža 24.-26. maijā startēs Mārtiņa Seska dzimtajā pilsētā Liepājā notiekošajā Eiropas rallija čempionāta (ERC) posmā. Rallija pilotam Mārtiņam Seskam šis būs ceturtais starts Latvijā notiekošajā ERC posmā Rally Liepāja.

  Lasīt tālāk
 • FIA Eiropas rallija čempionāta apskati nemainīgi kanāla TV6 programmā

  25. marts, 2019

  Nemainīgi, jau septīto gadu pēc kārtas, FIA Eiropas rallija čempionāta (ERC) apskatus varēs vērot mediju grupas All Media Baltics kanālā TV6. Paredzēts translēt visu astoņu ERC posmu apskatus, kā arī vairākus raidījumus par Latvijā pavasarī notiekošā posma Rally Liepāja norisēm. Pirmā pārraide no sezonas starta Azoru salās kanālā TV6 būs skatāma 30. martā plkst. 22:05.

  Lasīt tālāk
 • Rally Liepāja biļešu iepriekšpārdošanā īpaši izdevīgs piedāvājums

  20. februāris, 2019

  No šodienas Biļešu Serviss tirdzniecības vietās iespējams iegādāties FIA Eiropas rallija čempionāta trešā posma Rally Liepāja ieejas biļetes. No 18. līdz 24. februārim tās būs iespējams iegādāties ar desmit eiro lielu atlaidi – ieejas biļešu pirmajā tirdzniecības nedēļā tās maksās EUR 15,00. Rally Liepāja ātrumposmi šogad plānoti plašākajā reģionā, kādā līdz šim norisinājies FIA Eiropas rallija čempionāta posms Latvijā, aptverot vienus no iemīļotākajiem Kurzemes reģiona ātrumposmiem – teritorijā no Talsiem līdz Liepājai. Sacensības notiks pavasara izskaņā – 24.-26.maijā.

  Lasīt tālāk
 • Abarth Rally Cup pievienojas FIA Eiropas rallija čempionātam

  22. janvāris, 2019

  Abarth Rally Cup notiks 2019. gada FIA Eiropas rallija čempionāta (ERČ) ietvaros, apvienojot šīs monoklases sacensības ar Eurosport Events organizēto starptautisko rallija čempionātu. Rally Liepāja notiks 2019. gada 24.-26.maijā.

  Lasīt tālāk
 • Pēc FIA Motoru Sportu Padomes lēmumiem izkristalizējies ERC 2019 kalendārs

  5. decembris, 2018

  5. decembrī Sanktpēterburgā notika FIA Motoru Sportu Padome sapulce. Tās laikā tika apstiprināti vairāki FIA rallija komisijas piedāvājumi, daži no kuriem attiecās arī uz FIA Eiropas rallija čempionātu. Zemāk apkopoti pieņemtie lēmumi.

  Lasīt tālāk
 • Rally Liepāja ar vēl neredzētu vērienu, rallija maršruts no Talsiem līdz Liepājai

  12. novembris, 2018

  2019. gada FIA Eiropas rallija čempionāta un Latvijas rallija čempionāta posms Rally Liepāja apvienos Kurzemes reģiona labākos ātrumposmus – tā saucamo Latvijas rallija “zelta fondu”. Nākamgad tiks ievērojami mainīts sacensību maršruts, kas nu vedīs no Talsiem līdz Liepājai – ļaujot Eiropas ātrākajām ekipāžām izbaudīt visu Latvijas rallija burvību, un Latvijas rallija apmeklētājiem izbaudīt Eiropas rallija čempionāta dalībnieku cīņas par ātrākā godu Latvijas labākajos skatpunktos. Rally Liepāja notiks 2019. gada 24.-26.maijā.

  Lasīt tālāk
 • Rally Liepāja nākamgad notiks maijā

  9. novembris, 2018

  Šodien publiskotajā FIA Eiropas rallija čempionāta (FIAERC) kalendārā* septīto reizi iekļauts arī Rally Liepāja. Ja pirmos trīs gadus (2013.-2015.) FIAERC posms Latvijā sarīkots ziemā, kam sekoja trīs sacensības rudenī (2016.-2018.), tad 2019. gadā ralliju sagaida vērienīgas pārmaiņas – Rally Liepāja notiks pavasarī, no 24. līdz 26. maijam.

  Lasīt tālāk