• 1
    Łukasz Habaj
    Daniel Dymurski
    Komanda: Sports Racing Technologies
    Auto: Škoda Fabia R5
    Grupa: RC2
    Klase: R5
    Ieskaite: Ieskaite Ieskaite
  • 1
    Łukasz Habaj
    Daniel Dymurski
    Komanda: Sports Racing Technologies
    Auto: Škoda Fabia R5
    Grupa: LRC ABS
    Klase: R5
    Ieskaite: Ieskaite
  • 2
    Chris Ingram
    Ross Whittock
    Komanda: Toksport WRT
    Auto: Škoda Fabia R5
    Grupa: RC2
    Klase: R5
    Ieskaite: Ieskaite Ieskaite Ieskaite
  • 3
    Marijan Griebel
    Stefan Kopczyk
    Komanda: Marijan Griebel
    Auto: Škoda Fabia R5
    Grupa: RC2
    Klase: R5
    Ieskaite: Ieskaite Ieskaite
  • 4
    Norbert Herczig
    Ramón Ferencz
    Komanda: MOL Racing Team
    Auto: Volkswagen Polo GTI R5
    Grupa: RC2
    Klase: R5
    Ieskaite: Ieskaite Ieskaite
  • 5
    Alexey Lukyanuk
    Alexey Arnautov
    Komanda: Sainteloc Junior Team
    Auto: Citroën C3 R5
    Grupa: RC2
    Klase: R5
    Ieskaite: Ieskaite Ieskaite
  • 6
    Alexandros Tsouloftas
    Anthonis Chrysostomou
    Komanda: Toksport WRT
    Auto: Škoda Fabia R5
    Grupa: RC2
    Klase: R5
    Ieskaite: Ieskaite Ieskaite Ieskaite
  • 7
    Mattias Adielsson
    Andreas Johansson
    Komanda: Sweden National team
    Auto: Citroën C3 R5
    Grupa: RC2
    Klase: R5
    Ieskaite: Ieskaite Ieskaite Ieskaite
  • 8
    Eyvind Brynildsen
    Cato Menkerud
    Komanda: Toksport WRT
    Auto: Škoda Fabia R5
    Grupa: RC2
    Klase: R5
    Ieskaite: Ieskaite Ieskaite
  • 9
    Vaidotas Žala
    Andris Mālnieks
    Komanda: AGRORODEO
    Auto: Škoda Fabia R5
    Grupa: RC2
    Klase: R5
    Ieskaite: Ieskaite Ieskaite
  • 9
    Vaidotas Žala
    Andris Mālnieks
    Komanda: AGRORODEO
    Auto: Škoda Fabia R5
    Grupa: LRC ABS
    Klase: R5
    Ieskaite: Ieskaite
  • 10
    Oliver Solberg
    Aaron Johnston
    Komanda: Sports Racing Technologies
    Auto: Volkswagen Polo GTI R5
    Grupa: RC2
    Klase: R5
    Ieskaite: Ieskaite Ieskaite Ieskaite
  • 10
    Oliver Solberg
    Aaron Johnston
    Komanda: Sports Racing Technologies
    Auto: Volkswagen Polo GTI R5
    Grupa: LRC ABS
    Klase: R5
    Ieskaite: Ieskaite
  • 11
    Mārtiņš Sesks
    Krišjānis Caune
    Komanda: LMT Autosporta Akadēmija
    Auto: Škoda Fabia R5
    Grupa: RC2
    Klase: R5
    Ieskaite: Ieskaite Ieskaite Ieskaite
  • 11
    Mārtiņš Sesks
    Krišjānis Caune
    Komanda: LMT Autosporta Akadēmija
    Auto: Škoda Fabia R5
    Grupa: LRC ABS
    Klase: R5
    Ieskaite: Ieskaite
  • 12
    Hiroki Arai
    Ilka Minor
    Komanda: STARD
    Auto: Citroën C3 R5
    Grupa: RC2
    Klase: R5
    Ieskaite: Ieskaite Ieskaite Ieskaite
  • 14
    Paulo Nobre
    Gabriel Morales
    Komanda: Palmeirinha Rally
    Auto: Škoda Fabia R5
    Grupa: RC2
    Klase: R5
    Ieskaite: Ieskaite Ieskaite
  • 15
    Reinis Nitišs
    Māris Kulšs
    Komanda: REINISNITISS.COM
    Auto: Abarth 124 Rally
    Grupa: RGT
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite Ieskaite Ieskaite
  • 15
    Reinis Nitiss
    Māris Kulšs
    Komanda: REINISNITISS.COM
    Auto: Fiat Abarth 124
    Grupa: LRC4
    Klase: L13
    Ieskaite: Ieskaite
  • 16
    Tibor Érdi Junior
    Szabolcs Kovács
    Komanda: Érdi Team Kft.
    Auto: Škoda Fabia R5
    Grupa: RC2
    Klase: R5
    Ieskaite: Ieskaite Ieskaite
  • 17
    Albert von Thurn und Taxis
    Bernhard Ettel
    Komanda: BRR - Baumschlager Rallye & Racing Team
    Auto: Volkswagen Polo GTI R5
    Grupa: RC2
    Klase: R5
    Ieskaite: Ieskaite Ieskaite
  • 18
    Filip Mareš
    Jan Hloušek
    Komanda: ACCR Czech Rally Team I
    Auto: Škoda Fabia R5
    Grupa: RC2
    Klase: R5
    Ieskaite: Ieskaite Ieskaite Ieskaite
  • 19
    Rakan Al-Rashed
    Hugo Magalhães
    Komanda: Printsport
    Auto: Škoda Fabia R5
    Grupa: RC2
    Klase: R5
    Ieskaite: Ieskaite Ieskaite
  • 20
    Artur Muradian
    Pavel Chelebaev
    Komanda: Artur Muradian
    Auto: Ford Fiesta R5
    Grupa: RC2
    Klase: R5
    Ieskaite: Ieskaite Ieskaite
  • 20
    Artur Muradian
    Pavel Chelebaev
    Komanda: Artur Muradian
    Auto: Ford Fiesta R5
    Grupa: LRC ABS
    Klase: R5
    Ieskaite: Ieskaite
  • 21
    Zelindo Melegari
    Corrado Bonato
    Komanda: Zelindo Melegari
    Auto: Mitsubishi Lancer Evolution X
    Grupa: RC2
    Klase: NR4
    Ieskaite: Ieskaite Ieskaite
  • 22
    Sergey Remennik
    Marina Danilova
    Komanda: Russian Performance Motorsport
    Auto: Mitsubishi Lancer Evolution X
    Grupa: RC2
    Klase: NR4
    Ieskaite: Ieskaite Ieskaite
  • 23
    Ralfs Sirmacis
    Ralfs Igaveņš
    Komanda: Sporta Klubs Autostils Rally Team
    Auto: Mitsubishi Lancer Evolution X
    Grupa: RC2
    Klase: NR4
    Ieskaite: Ieskaite Ieskaite
  • 23
    Ralfs Sirmacis
    Ralfs Igaveņš
    Komanda: Sporta Klubs Autostils Rally Team
    Auto: Mitsubishi Lancer Evolution X
    Grupa: LRC2
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite
  • 24
    Vytautas Švedas
    Žilvinas Sakalauskas
    Komanda: Vytautas Švedas
    Auto: Mitsubishi Lancer Evolution IX
    Grupa: RC2
    Klase: NR4
    Ieskaite: Ieskaite Ieskaite
  • 25
    Mshari Althefiri
    Nasser Al-Kuwari
    Komanda: Mshari A. Althefiri
    Auto: Mitsubishi Lancer Evolution X
    Grupa: RC2
    Klase: NR4
    Ieskaite: Ieskaite Ieskaite
  • 26
    Dariusz Poloński
    Łukasz Sitek
    Komanda: Rallytechnology
    Auto: Abarth 124 Rally
    Grupa: RGT
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite Ieskaite Ieskaite
  • 27
    Andrea Nucita
    Alina Bianca Pop
    Komanda: Loran
    Auto: Abarth 124 Rally
    Grupa: RGT
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite Ieskaite Ieskaite
  • 28
    Efrén Llarena
    Sara Fernández
    Komanda: Rallye Team Spain
    Auto: Peugeot 208 VTi R2
    Grupa: RC4
    Klase: R2
    Ieskaite: Ieskaite Ieskaite Ieskaite
  • 29
    Yohan Rossel
    Benoit Fulcrand
    Komanda: Peugeot RALLY ACADEMY
    Auto: Peugeot 208 VTi R2
    Grupa: RC4
    Klase: R2
    Ieskaite: Ieskaite Ieskaite
  • 30
    Pedro Antunes
    Paulo Lopes
    Komanda: FPAK Portugal Team ERC
    Auto: Ford Fiesta R2T
    Grupa: RC4
    Klase: R2
    Ieskaite: Ieskaite Ieskaite Ieskaite
  • 31
    Jean-Baptiste Franceschi
    Jacques-Julien Renucci
    Komanda: Jean-Baptiste Franceschi
    Auto: Ford Fiesta R2T
    Grupa: RC4
    Klase: R2
    Ieskaite: Ieskaite Ieskaite Ieskaite
  • 32
    Sindre Furuseth
    Jim Hjerpe
    Komanda: Sainteloc Junior Team
    Auto: Peugeot 208 VTi R2
    Grupa: RC4
    Klase: R2
    Ieskaite: Ieskaite Ieskaite Ieskaite
  • 33
    Elias Lundberg
    David Arhusiander
    Komanda: ADAC Opel Rallye Junior Team
    Auto: Opel Adam R2
    Grupa: RC4
    Klase: R2
    Ieskaite: Ieskaite Ieskaite Ieskaite
  • 34
    Ken Torn
    Kauri Pannas
    Komanda: Estonian Autosport Junior Team
    Auto: Ford Fiesta R2T
    Grupa: RC4
    Klase: R2
    Ieskaite: Ieskaite Ieskaite Ieskaite
  • 35
    Grégoire Munster
    Louis Louka
    Komanda: ADAC Opel Rallye Junior Team
    Auto: Opel Adam R2
    Grupa: RC4
    Klase: R2
    Ieskaite: Ieskaite Ieskaite Ieskaite
  • 36
    Erik Cais
    Jindřiška Žáková
    Komanda: ACCR Czech Rally Team I
    Auto: Ford Fiesta R2T
    Grupa: RC4
    Klase: R2
    Ieskaite: Ieskaite Ieskaite Ieskaite
  • 38
    Steve Røkland
    Marius Fuglerud
    Komanda: Jan Steve Røkland
    Auto: Peugeot 208 R2
    Grupa: RC4
    Klase: R2
    Ieskaite: Ieskaite Ieskaite Ieskaite
  • 39
    Gregor Jeets
    Kuldar Sikk
    Komanda: Estonian Autosport Junior Team
    Auto: Ford Fiesta R2T
    Grupa: LRC3
    Klase: R2
    Ieskaite: Ieskaite
  • 39
    Gregor Jeets
    Kuldar Sikk
    Komanda: Estonian Autosport Junior Team
    Auto: Ford Fiesta R2T
    Grupa: RC4
    Klase: R2
    Ieskaite: Ieskaite Ieskaite Ieskaite
  • 40
    Dominik Brož
    Petr Těšínský
    Komanda: ACCR Czech Rally Team II
    Auto: Peugeot 208 R2
    Grupa: RC4
    Klase: R2
    Ieskaite: Ieskaite Ieskaite Ieskaite
  • 41
    Kristóf Klausz
    Balázs Kecskeméti
    Komanda: KLAUS Motorsport kft
    Auto: Peugeot 208 R2
    Grupa: RC4
    Klase: R2
    Ieskaite: Ieskaite Ieskaite Ieskaite
  • 42
    Miika Hokkanen
    Rami Suorsa
    Komanda: Miika Hokkanen
    Auto: Peugeot 208 R2
    Grupa: RC4
    Klase: R2
    Ieskaite: Ieskaite Ieskaite Ieskaite
  • 43
    Roman Schwedt
    Lina Meter
    Komanda: Team Romo
    Auto: Peugeot 208 R2
    Grupa: RC4
    Klase: R2
    Ieskaite: Ieskaite Ieskaite Ieskaite
  • 45
    Sean Johnston
    Alex Kihurani
    Komanda: Sainteloc junior team
    Auto: Peugeot 208 VTi R2
    Grupa: RC4
    Klase: R2
    Ieskaite: Ieskaite Ieskaite
  • 46
    Catie Munnings
    Veronica Engan
    Komanda: Peugeot RALLY ACADEMY
    Auto: Peugeot 208 VTi R2
    Grupa: RC4
    Klase: R2
    Ieskaite: Ieskaite Ieskaite Ieskaite
  • 47
    Priit Koik
    Silver Simm
    Komanda: Priit Koik
    Auto: Ford Fiesta R5
    Grupa: RC2
    Klase: R5
    Ieskaite: Ieskaite
  • 47
    Priit Koik
    Silver Simm
    Komanda: Priit Koik
    Auto: Ford Fiesta R5
    Grupa: LRC ABS
    Klase: R5
    Ieskaite: Ieskaite
  • 48
    Robert Blomberg
    Ida Bood
    Komanda: Robert Blomberg
    Auto: Škoda Fabia R5
    Grupa: RC2
    Klase: R5
    Ieskaite: Ieskaite
  • 49
    Egidijus Valeiša
    Mindaugas Varža
    Komanda: 4RACE/SKUBA
    Auto: Ford Fiesta R5
    Grupa: LRC ABS
    Klase: R5
    Ieskaite: Ieskaite
  • 49
    Egidijus Valeiša
    Mindaugas Varža
    Komanda: 4RACE
    Auto: Ford Fiesta R5
    Grupa: RC2
    Klase: R5
    Ieskaite: Ieskaite
  • 50
    Dmitry Feofanov
    Dmitry Chumak
    Komanda: Sporta Klubs Autostils Rally Team
    Auto: Mitsubishi Lancer Evolution X
    Grupa: RC2
    Klase: NR4
    Ieskaite: Ieskaite Ieskaite
  • 50
    Dmitry Feofanov
    Dmitry Chumak
    Komanda: Sporta Klubs Autostils Rally Team
    Auto: Mitsubishi Lancer Evolution X
    Grupa: LRC2
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite
  • 51
    Kaspar Kasari
    Karl Artur Viitra
    Komanda: OT Racing
    Auto: Ford Fiesta R2
    Grupa: LRC3
    Klase: R2
    Ieskaite: Ieskaite
  • 51
    Kaspar Kasari
    Karl-Artur Viitra
    Komanda: Kaspar Kasari
    Auto: Ford Fiesta R2
    Grupa: RC4
    Klase: R2
    Ieskaite: Ieskaite
  • 52
    Vladas Jurkevičius
    Mindaugas Čepulis
    Komanda: Sportinio vairavimo centras
    Auto: Peugeot 208 R2
    Grupa: LRC3
    Klase: R2
    Ieskaite:
  • 52
    Vladas Jurkevičius
    Mindaugas Čepulis
    Komanda: Vladas Jurkevičius
    Auto: Peugeot 208 R2
    Grupa: RC4
    Klase: R2
    Ieskaite: Ieskaite
  • 53
    Futoshi Murase
    Edgars Svencis
    Komanda: RS.TAKEDA WORLD RALLY TEAM
    Auto: Ford Fiesta R2
    Grupa: RC4
    Klase: R2
    Ieskaite: Ieskaite
  • 61
    Valerii Gorban
    Sergei Larens
    Komanda: Eurolamp World Rally Team
    Auto: BMW-Mini John Cooper Works WRC
    Grupa: LRC ABS
    Klase: WRC
    Ieskaite: Ieskaite
  • 62
    Georg Gross
    Raigo Mõlder
    Komanda: OT RACING
    Auto: Ford Fiesta WRC
    Grupa: LRC ABS
    Klase: WRC
    Ieskaite: Ieskaite
  • 63
    Emīls Blūms
    Didzis Eglītis
    Komanda: Rallyworkshop - ERST Finance
    Auto: Mitsubishi Lancer Evolution IX
    Grupa: LRC2
    Klase: N4LV
    Ieskaite: Ieskaite
  • 64
    Denis Rostilov
    Georgy Troshkin
    Komanda: Neiksans Rallysport
    Auto: Mitsubishi Lancer Evo lX
    Grupa: LRC2
    Klase: N4
    Ieskaite: Ieskaite
  • 65
    Radik Shaymiev
    Maxim Tsvetkov
    Komanda: TAIF Motorsport
    Auto: Ford Fiesta R5
    Grupa: LRC ABS
    Klase: R5
    Ieskaite: Ieskaite
  • 66
    Edijs Bergmanis
    Edgars Grīns
    Komanda: Rallyworkshop - ERST Finance
    Auto: Mitsubishi Lancer Evolution IX
    Grupa: LRC1
    Klase: L13
    Ieskaite: Ieskaite
  • 67
    Alexander Mikhaylov
    Normunds Kokins
    Komanda: Neiksans Rallysport
    Auto: Ford Fiesta NRC
    Grupa: LRC ABS
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite
  • 68
    Stanislav Travnikov
    Aleksei Bashmakov
    Komanda: PROSPEED
    Auto: Ford Fiesta
    Grupa: LRC1
    Klase: Proto-R
    Ieskaite: Ieskaite
  • 69
    Kristaps Sarma
    Sandis Druks-Janzemis
    Komanda: Rallyworkshop - ERST Finance
    Auto: Mitsubishi Lancer Evolution IX
    Grupa: LRC1
    Klase: L13
    Ieskaite: Ieskaite Ieskaite
  • 70
    Ivars Velme
    Andris Velme
    Komanda: Andris Velme
    Auto: Audi Quattro A2
    Grupa: HIST ABS
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite
  • 71
    Elviss Hermanis
    Gatis Veilands
    Komanda: Neiksans Rallysport
    Auto: Mitsubishi Lancer Evolution VIII
    Grupa: LRC1
    Klase: L13
    Ieskaite: Ieskaite
  • 72
    Krišjānis Zintis Putniņš
    Mārtiņš Puriņš
    Komanda: Rallyworkshop - ERST Finance
    Auto: Subaru Impreza
    Grupa: LRC1
    Klase: L13
    Ieskaite: Ieskaite Ieskaite
  • 73
    Edgars Balodis
    Lāsma Tole
    Komanda: Rallyworkshop - ERST Finance
    Auto: Mitsubishi Lancer Evolution VIII
    Grupa: LRC2
    Klase: B6
    Ieskaite: Ieskaite
  • 74
    Mikołaj Kempa
    Marcin Szeja
    Komanda: Kaur Motorsport
    Auto: Mitsubishi Lancer Evolution IX
    Grupa: LRC1
    Klase: L13
    Ieskaite: Ieskaite
  • 75
    Lazar Kan
    Oleksandr Gorbik
    Komanda: Neiksans Rallysport
    Auto: Mitsubishi Lancer Evo IX
    Grupa: LRC2
    Klase: N4LV
    Ieskaite:
  • 76
    Jakub Greguła
    Grzegorz Dachowski
    Komanda: Subaru Poland Rally Team
    Auto: Subaru Impreza STI
    Grupa: LRC2
    Klase: N4
    Ieskaite:
  • 78
    Jonas Sluckus
    Povilas Reisas
    Komanda: ASK Autorikona
    Auto: Mitsubishi Lancer Evolution X RS
    Grupa: LRC2
    Klase: N4
    Ieskaite: Ieskaite
  • 79
    Marko Ringenberg
    Allar Heina
    Komanda: Cueks Racing
    Auto: BMW M3
    Grupa: LRC4
    Klase: L13
    Ieskaite: Ieskaite
  • 80
    Adam Westlund
    Joakim Sjoberg
    Komanda: Sports Racing Technologies
    Auto: Peugeot 208 R2
    Grupa: LRC3
    Klase: R2
    Ieskaite: Ieskaite
  • 81
    Ott Mesikäpp
    Raiko Lille
    Komanda: BTR Racing
    Auto: BMW M3
    Grupa: LRC4
    Klase: L13
    Ieskaite:
  • 82
    Karel Tölp
    Martin Vihmann
    Komanda: Kaur Motorsport
    Auto: Honda Civic Type-R
    Grupa: LRC5
    Klase: L10
    Ieskaite: Ieskaite
  • 83
    Jānis Grīnbergs
    Jānis Strazdiņš
    Komanda: AD Racing Team
    Auto: BMW 330
    Grupa: LRC4
    Klase: L13
    Ieskaite: Ieskaite
  • 84
    Uldis Lepiksons
    Ainars Šteinbergs
    Komanda: Uldis Lepiksons
    Auto: Ford Puma
    Grupa: LRC5
    Klase: L10
    Ieskaite: Ieskaite Ieskaite
  • 85
    Klim Baikov
    Andrey Kleshchev
    Komanda: Klim Baikov
    Auto: VAZ 2105
    Grupa: LRC5
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite
  • 86
    Uldis Andersons
    Edgars Liepiņš
    Komanda: Biedrība Eveautosports
    Auto: Renault Clio
    Grupa: LRC5
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite
  • 88
    Justas Simaška
    Aurimas Kropas
    Komanda: Mažeikių auto sporto klubas
    Auto: BMW 328
    Grupa: LRC4
    Klase: L12
    Ieskaite: Ieskaite
  • 89
    Raul Hernández
    Rogelio Peñate
    Komanda: Raul Hernández
    Auto: Peugeot 208 R2
    Grupa: LRC3
    Klase: R2
    Ieskaite: Ieskaite
  • 90
    Arnis Alksnis
    Gints Pētersons
    Komanda: Rallyworkshop - ERST Finance
    Auto: Peugeot 208
    Grupa: LRC3
    Klase: R2
    Ieskaite: Ieskaite
  • 91
    Raiko Aru
    Veiko Kullamäe
    Komanda: MRF Motorsport
    Auto: BMW M3
    Grupa: LRC4
    Klase: L13
    Ieskaite: Ieskaite
  • 92
    Ivars Liepiņš
    Jānis Sokolovs
    Komanda: VRR autosports
    Auto: Renault Clio
    Grupa: LRC5
    Klase: L10
    Ieskaite: Ieskaite
  • 93
    Aleksandrs Jakovļevs
    Valerijs Maslovs
    Komanda: Aleksandrs Jakovļevs
    Auto: Honda Civic Type-R
    Grupa: LRC5
    Klase: L10
    Ieskaite: Ieskaite
  • 94
    Agris Freimanis
    Andris Pšečenko
    Komanda: Agris Freimanis
    Auto: GAZ 3503
    Grupa: LRC ABS
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite
  • 95
    Māris Dzērve
    Ainars Reimanis
    Komanda: Māris Dzērve
    Auto: GAZ 53A
    Grupa: LRC ABS
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite
  • 96
    Mareks Švarcs-Švampāns
    Armands Lūkins
    Komanda: Lejasciems rally team
    Auto: Subaru Impreza
    Grupa: 4WD
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite
  • 97
    Vigo Rubenis
    Kristaps Eglīte
    Komanda: Vigo Rubenis
    Auto: Subaru Impreza
    Grupa: 4WD
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite
  • 98
    Māris Egle
    Aldis Egle
    Komanda: Māris Egle
    Auto: Audi 80 Quattro
    Grupa: HIST ABS
    Klase: L12
    Ieskaite: Ieskaite
  • 99
    Kārlis Nebars
    Gundars Balodis
    Komanda: KN autosprint
    Auto: BMW 330
    Grupa: 2WD Open
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite
  • 100
    Jurģis Meisters
    Kalvis Blūms
    Komanda: Rallyworkshop - ERST Finance
    Auto: Mitsubishi Lancer Evolution VI
    Grupa: 4WD Open
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite
  • 101
    Kristers Cimdiņš
    Gatis Cimdiņš
    Komanda: Kristers Cimdiņš
    Auto: BMW 328
    Grupa: Klasika 3000
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite
  • 102
    Aigars Tīdmanis
    Uldis Fjodorovs
    Komanda: Uldis Fjodorovs
    Auto: BMW 325
    Grupa: Klasika 3000
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite
  • 103
    Reinis Trūps
    Artūrs Birģelis
    Komanda: Reinis Trūps
    Auto: MG ZR
    Grupa: 2000
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite
  • 104
    Andris Putniņš
    Raimonds Gļauda
    Komanda: AD racing
    Auto: Rover 214
    Grupa: 2000
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite
  • 105
    Andris Vovers
    Aldis Hanzens
    Komanda: V racing team
    Auto: BMW
    Grupa: Klasika 3000
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite
  • 107
    Gints Lapsa
    Kaspars Linde
    Komanda: AD racing team
    Auto: BMW 325
    Grupa: Klasika 3000
    Klase:
    Ieskaite:
  • 108
    Madars Dīriņš
    Gints Lasmanis
    Komanda: Gints Lasmanis
    Auto: Renault Clio
    Grupa: 2000
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite
  • 109
    Intars Rezakovs
    Oskars Leimanis
    Komanda: Intars Rezakovs
    Auto: Subaru Impreza
    Grupa: 4WD Open
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite
  • 110
    Normunds Otomers
    Dāvis Arājs
    Komanda: Normunds Otomers
    Auto: Opel Ascona
    Grupa: HIST 2WD
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite
  • 111
    Arvis Vecvagars
    Gints Gaiķis
    Komanda: VRR AUTOSPORTS
    Auto: VAZ Lada VFTS
    Grupa: HIST LADA
    Klase: L9
    Ieskaite: Ieskaite
  • 112
    Artūrs Himičs
    Mārcis Dzenis
    Komanda: Artūrs Himičs
    Auto: Volkswagen Golf Mk2
    Grupa: HIST 2WD
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite
  • 113
    Viesturs Tilgass
    Viesturs Zīle
    Komanda: Viesturs Tilgass
    Auto: VAZ 21011
    Grupa: HIST LADA
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite
  • 114
    Kristaps Lācis
    Roberts Loķis
    Komanda: EKA MOTORS
    Auto: Volkswagen Golf Mk2
    Grupa: HIST 2WD
    Klase: L10
    Ieskaite: Ieskaite
  • 115
    Kaspars Kols
    Zintis Kols
    Komanda: Kaspars Kols
    Auto: Volkswagen Golf Mk3
    Grupa: HIST 2WD
    Klase: L10
    Ieskaite: Ieskaite
  • 116
    Klāvs Danne
    Juris Petruss
    Komanda: Juris Petruss
    Auto: Opel Astra
    Grupa: HIST 2WD
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite
  • 117
    Kristaps Bērziņš
    Roberts Pudulis
    Komanda: Kristaps Bērziņš
    Auto: Volkswagen Golf
    Grupa: HIST 2WD
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite
  • 118
    Jānis Vanags
    Muntis Vanags
    Komanda: Jānis Vanags
    Auto: VAZ 21013
    Grupa: HIST LADA
    Klase: L9
    Ieskaite: Ieskaite
  • 119
    Jānis Sala
    Jānis Bruzinskis
    Komanda: Jānis Sala
    Auto: Audi 90 Quattro
    Grupa: HIST ABS
    Klase:
    Ieskaite: Ieskaite
  • 120
    Igor Bulantsev
    Mikhail Gendelman
    Komanda: PROSPEED
    Auto: Ford Fiesta R5
    Grupa: LRC ABS
    Klase: R5
    Ieskaite: Ieskaite
  • H1
    Normunds Kalvāns
    Ingus Mikuda
    Komanda: Normunds Kalvāns
    Auto: SAAB 96
    Grupa: Regularity
    Klase: 1976
    Ieskaite: Ieskaite
  • H2
    Agris Staņēvičs
    Uldis Hmieļevskis
    Komanda: Agris Staņēvičs
    Auto: VAZ LADA 1500S
    Grupa: Regularity
    Klase: 1977
    Ieskaite: Ieskaite
  • H3
    Arnis Modris
    Elmārs Tikums
    Komanda: Arnis Modris
    Auto: Opel Ascona
    Grupa: Regularity
    Klase: 1987
    Ieskaite: Ieskaite
  • H4
    Toomas Kreek
    Kaspar Kreek
    Komanda: Toomas Kreek
    Auto: VAZ 21011
    Grupa: Regularity
    Klase: 1976
    Ieskaite: Ieskaite
  • H5
    Kristaps Rikāns
    Ingmārs Birks
    Komanda: Kristaps Rikāns
    Auto: Porsche 944
    Grupa: Regularity
    Klase: 1983
    Ieskaite: Ieskaite
  • H6
    Kārlis Miķelsons
    Normunds Vuguls
    Komanda: Kārlis Miķelsons
    Auto: Mazda RX-7
    Grupa: Regularity
    Klase: 1979
    Ieskaite: Ieskaite
  • H7
    Arnis Pinka
    Gundars Pinka
    Komanda: Arnis Pinka
    Auto: SAAB 96
    Grupa: Regularity
    Klase: 1976
    Ieskaite: Ieskaite
  • H8
    Yury Lisenko
    Victor Polyakov
    Komanda: Yury Lisenko
    Auto: BMW Alpina B6
    Grupa: Regularity
    Klase: 1980
    Ieskaite: Ieskaite
  • H9
    Krišjānis Oskerko
    Maksis Dauja
    Komanda: Krišjānis Oskerko
    Auto: GAZ M 21
    Grupa: Regularity
    Klase: 1958
    Ieskaite: Ieskaite
  • H10
    Kristaps Grīnbergs
    Dāvis Mediņš
    Komanda: Kristaps Grīnbergs
    Auto: Mercedes-Benz 190
    Grupa: Regularity
    Klase: 1993
    Ieskaite: Ieskaite
  • H11
    Olafs Ceplevičs
    Didzis Meiers
    Komanda: Olafs Ceplevičs
    Auto: SAAB 96
    Grupa: Regularity
    Klase: 1972
    Ieskaite: Ieskaite
  • H12
    Nikolajs Lācis
    Kristaps Ābele
    Komanda: Nikolajs Lācis
    Auto: Audi Coupe Quattro
    Grupa: Regularity
    Klase: 1985
    Ieskaite: Ieskaite
  • H13
    Mareks Safronovs
    Maksims Timofejevs
    Komanda: Mareks Safronovs
    Auto: VAZ 2103
    Grupa: Regularity
    Klase: 1975
    Ieskaite: Ieskaite
  • H14
    Mārtiņš Kesus
    Līga Kesus
    Komanda: Mārtiņš Kesus
    Auto: VW Santana
    Grupa: Regularity
    Klase: 1982
    Ieskaite: Ieskaite
  • H15
    Donatas Devenis
    Darius Ambložiejus
    Komanda: Donatas Devenis
    Auto: VW Scirocco
    Grupa: Regularity
    Klase: 1987
    Ieskaite: Ieskaite
  • H16
    Andres Tõniste
    Marge Arro
    Komanda: Andres Tõniste
    Auto: BMW 320
    Grupa: Regularity
    Klase: 1982
    Ieskaite: Ieskaite
  • H17
    Gints Selderiņš
    Ingus Bahmanis
    Komanda: Gints Selderiņš
    Auto: VAZ 2105
    Grupa: Regularity
    Klase: 1984
    Ieskaite: Ieskaite
  • H18
    Jānis Dambergs
    Kristaps Grūslis
    Komanda: Jānis Dambergs
    Auto: Opel Kadett
    Grupa: Regularity
    Klase: 1977
    Ieskaite: Ieskaite
  • H19
    Andris Štefenbergs
    Mārtiņš Galauskis
    Komanda: Andris Štefenbergs
    Auto: VAZ 21033
    Grupa: Regularity
    Klase: 1983
    Ieskaite: Ieskaite